1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przeniesienie profilu i save miedzy konsolami (jedna zbanowana)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez uqasz, Maj 26, 2010.

1. uqasz

uqasz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    witam

mam 2 konsole jasper 256mb. na zbanowanej jest profil i save game ktore nie chcialbym tracic. druga ma starego dasha (specjalnie pod jtag) i jest gola i wesola. czy da sie przeniesc save miedzy konsolami ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. lukeskajloker

lukeskajloker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
  4. Golonek18

Golonek18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Haczów
    Witam. Sevy się da normalnie przenieść za pomocą karty pamięci a profilu nie bo będzie uszkodzony. Profil można normalnie odzyskać na tej niezbanowanej konsoli przez xbl. Sam tak kiedyś robiłem. Pozdrawiam

5. anima

anima Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tarnowitz

Z niektorymi save`ami mozeesz miec problem, np. z wszystkimi grami z serii RockBand... zeby savy RB dzialaly rzeba sie troche nagimnastykowac przy uzyciu programu Consaver:)

6. julietta2006

julietta2006 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dębnica Kaszubska
    A ja mam troszkę inne pytanko. Jedna konsola - dwa profile na niej. Czy można przenieść wszystkie osiągnięcia (achievementy), z jednego profilu na drugi? I na jednym i na drugim profilu jest sporo Game Score. Czy można je "połączyć"? Chciałabym zlikwidować jeden profil, ale zatrzymać GS. To konto brata, który na stałe wyjeżdża za granicę i "oddał" mi swoje achievy. Szkoda mi je utracić, bo braciak sporo ich uzbierał :)

7. wojciech10

wojciech10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    J-ów
    Są programy do edycji profilu i tym mógłbyś spróbować ale ban murowany wtedy. Save-y też można przenosić trzeba im tylko zmienić identyfikator konsoli.

Wygoogluj xbox 360 save resign

8. PLAYSTATION3fan

PLAYSTATION3fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Profili nie da sie polaczyc, takze nic z tego.

9. uqasz

uqasz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    czyli. otrzebuje przeniesc savy na dysk (czy musi byc koniecznie karta pamieci ?). podlaczyc do nie zbanowanej i odzyskac profil ?

Wczytywanie...

Poleć forum