1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeniesienie profilu

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez DevNull90, Sierpień 22, 2010.

1. DevNull90

DevNull90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wroo
    Witam!

Mam w konsoli dysk 20GB i na nim 2 profile.
    Chce kupić dysk 120GB i przenieść oba profile na nowy dysk.

Moja konsola ma wbudowaną pamięć w płytę główną. Czy wystarczy, że z dysku 20GB przeniosę profile na pamięć wewnętrzną (opcja w ustawieniach pamięci -> "przenieś") a później z niej na nowy dysk 120GB?
    Czy w ten sposób zachowam wszystkie osiągnięcia, savy, dane profilu itd?

Zależy mi tylko na profilach - reszta rzeczy jest nie ważna.

Czekam na odpowiedź, to ważne dla mnie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tolman

tolman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Możesz zrobić tak jak piszesz pod warunkiem, że oba profile nie przekraczają rozmiarem wolnego miejsca na twojej memorce. Jeżeli będziesz miał taki problem pożycz pendriajwa większego i na niego przenieś profile(ja tak zrobiłem). Sejwy niektórych gier mogą się nie przenieść z tego co kojarzę (chyba Fable 2 miało taki problem). Pamiętaj również by sformatować nowy dysk pod swojego xboxa (będziesz musiał podać numer seryjny konsoli - ten numer odczytasz w ustawieniach konsoli w dashboardzie). Format dysku wykonasz również z poziomu dashboarda.

4. DevNull90

DevNull90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wroo
    Który to dokładnie numer seryjny?

5. tolman

tolman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    How to find the Xbox 360 console serial number and console ID
    w skrócie:
    1. On your console, go to My Xbox , and then select System Settings.
    2. Select Console Settings.
    3. Select System Info.

Spisz to sobie na kartkę. Bez sensu to trochę zrobili. Co za problem, żeby xbox sobie sam podczas formatowania dysku wziął numerek?

Wczytywanie...

Poleć forum