1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeniesienie punktów GOLD, w jaki sposób...

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez perduto, Styczeń 29, 2010.

1. perduto

perduto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    SG-1
    Sorki że zakładam drugi temat podobnej treści, ale osoba udzielająca mi odpowiedzi w poprzedniej wiadomości, udzieliła jej nie w temacie, w którym mi chodziło.
    Dokładanie kolejnej odpowiedzi, jako pytanie wyjaśniające mija się z celem, bo i tak nikt już tego mi nie przeczyta i nie odpowie...

Tak więc jeszcze raz.
    Całkiem niedawno założyłem konto na life. Wiadomą rzeczą jest, że konto jest wpisane pod konkretny mail. Niestety, ja straciłem dostęp do tegoż maila i nie wydaje mi się żebym go mógł odzyskać.

Wykupiłem kilka dni temu konto GOLD na rok. Chciałbym zmienić maila, na taki, do którego mam dostęp, bo bez sensu grać kilka lat i używać konta pod maila, do którego nie mam dostępu.
    Dlatego będę zakładał NOWY NICK. Chciałbym przenieść pkty GOLDA, które niedawno kupiłem i które uprawniają do gry na life. JAK TO ZROBIĆ?

Jednocześnie jak założyć NOWY NICK, bym nie podłączył się do darmowego - miesięcznego xboxlife, które się ma 3 do wykorzystania na konsoli?
    Mam już wykupione roczne xboxlife, z którego już korzystam i nie chcę uruchamiać darmowego, żebym nie tracił go...

Może mi ktoś pomóc w tych dwóch sprawach?
    Mam nadzieję że temat przedstawiłem na tyle jasno, że nie będę miał odpowiedzi w innym temacie - jak przeniesienie pktów zdobytych w grach, o co mi nie chodziło.

Pozdrawiam maniaków xbox.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Przykro mi nie przeniesiesz ani Golda ani M$ points. Pozostaje zmiana maila i kożystanie z dotychczasowego GT. Poszukaj na xbox.com. Gdzieś jest.

Wczytywanie...

Poleć forum