1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeniesienie SAVE w ramach tej samej konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gawior, Styczeń 7, 2014.

1. gawior

gawior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mam konsolę Slim 4GB ( Corona ) z RGH, oraz dyskiem wewnętrznym i FSD rev.735. Dysk odsyłam, bo poszedł mały przekręt w serwisie, ale teraz nie o tym.
    Jako że dysk muszę odesłać, to wrzuciłem FSD3 na pendrive i do konsoli podpiąłem zreanimowany dysk 2,5" 500GB USB
    Tak będę musiał korzystać z konsoli do powrotu nowego dysku wewnętrznego.

Na dysku mam FSD3 i tam jakiś swój profil, oraz to na czym mi zależy, to SAVE do gry Halo CE Anniversary
    Chodzi mi o przerzucenie SAVE z dysku wewnętrznego na dysk USB na którym mam partycję 260GB FAT32 z grami, oraz musiałem wydzielić z tego miejsce ( 30GB ), bo konsola o to wołała.
    Chciałbym kontynuować grę po wysłaniu dysku, a bardzo nie chce mi się zaczynać od nowa.

Znalazłem w sieci Title ID tej gry ( Title ID: 4D5309B1 (MS-2481) ), o ile to to. Jeżeli znajdę i wyciągnę save, to co dalej muszę z tym zrobić, żeby działały na innym FSD i profilu.
    Modyfikowanie save jakimś programem chyba nie będzie potrzebne ( chyba że się mylę ), bo to ta sama konsola.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeżeli Save będzie na tej samej konsoli i będzie dopisany do tego samego profilu to nie musisz nic kombinować. Wystarczy, że save przeniesiesz na ten dysk i tyle. Możesz to zrobić w ustawieniach pamięci masowej w NXE (oryg dash).

4. gawior

gawior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    " dopisany do tego samego profilu " - chodzi o nowo utworzony profil o tej samej nazwie, czy może o profil w jakiś sposób skopiowany ?
    NXE->ustawienia pamięci masowej - chodzi o przeniesienie SAVE z gry, czy chodzi o profil ?

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przykładowo. Masz profil Player1 i na nim grałeś w Halo, są na nim osiągnięcia z gry, zapisywałeś stan gry na tym profilu to Save ma takie samo Profile ID co twój profil.
    Więc, jeżeli będziesz grał na tym samym profilu co dotychczas to nie musisz nic kombinować.
    W ustawieniach pamięci masowej przenosisz save, profil i co tam chcesz.

Wczytywanie...

Poleć forum