1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeniesienie saveów RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Banish, Luty 21, 2015.

1. Banish

Banish Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. Mam XBOXA 360 z RGH bez dysku, podpinam 250GB przenośny. Na dysku przenośnym 250GB utworzyłem systemowo 5,5GB na savey i inne - chciałbym zwiększyć pojemność z 5,5GB do 16GB ale zauważyłem że nie idzie zmienić z poziomu konsoli, systemowo pojemności zarezerwowanej. Sądzę że jedynym sposobem jest usunięcie tego 5,5GB i zarezerwowanie na nowo pamięci (16GB) - wiąże się to z tym że utraciłbym wszystkie savey - więc teraz pytanie, jak skopiować wszystkie savey i konto offline by móc później z powrotem je włożyć?

Jakimś programem, horizon? (jestem zielony i coś takiego mi się obiło o uszy)

Po prostu chce zwiększyć pojemność zarezerwowanej pamięci (z 5,5GB do 16GB) nie tracąc przy tym savów i konta offline.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Banish

Banish Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Podbijam temat gdyż został zasypany i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi - doprecyzuje pytanie:

jak przenieść savy i konto offline z dysku zewnętrznego na pc by później z powrotem je przenieść na dysk i żeby wszystko działało?

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
  5. Topoll113

Topoll113 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Możesz jeszcze jeśli nie chcesz bawić się z pc i z programami to podłączyć pendrive na którym utworzysz partycje xboxa i przenieść na niego z poziomu xboxa , a później skopiować z powrotem na dysk.

Wczytywanie...

Poleć forum