1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeniesienie zapisanych gier z jednego profilu na drugi

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Granos, Maj 7, 2009.

1. Granos

Granos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ostatnio podłączyłem sobie xbox live i musiałem stworzyć nowy profil, lecz na tamtym zostały moje zapisane gry i achievmenty. Nie chcę więc przechodzić wszystkich gier od nowa i zbierać punkty. Próbowałem przenieść savy na inny profil ale zawsze pisało, że nie można przenieść pliku na inny profil. Czy jest na to jakiś sposób? Jeśli tak to proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    profil chyba tylko mozna przenosic w calosci ,.natomiast same savy mozna przenosic ( jak i kopiowac) ale chyba tylko miedzy pamieciami a nie profilami..ja ostatnio kopiowalem wszystkie savy z dysku na pamiec wbudowana... ..ustawienia konsoli -----pamiec------gry----

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie ma możliwości. Swoje konto bez live zamień na konto xbox live i nie stracisz nic;). Nie wiem po co tworzyłeś nowe konto

5. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
  6. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Dokładnie jak napisał akir19 - po co zakładałeś nowe konto do XBL? Przecież było to oczywiste, że bedzie puste, bez żadnych save'ów... A samych save'ów nie da rady kopiować między profilami, gdyż każdy z nich ma zapisane do jakiego profilu należy i już. Jedynie można kopiować między pamięciami, co i tak nie zmieni faktu, że potrzebujesz profil do którego przynależą (w Twoim przypadku profil offline).

7. rizenn

rizenn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja wpisuje kod potem jest ze musze wpisac haslo wpisuje je podame moje imie nazwisko email i numertelefonu potem musze podac adres 1 adres 2 miasto i kod pocztowy i nie pamietam jak dokladnie to wpisalem na emaila mi nic nie przyszlo i nie wiem co teraz robic ?

8. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    @Cooookie

to co ja podalem dziala,wystarczy sie zastosowac,przeprowadzalem testy na koncie offlinowym i dziala;] ten progs przypisuje do sava id twojej konsoli,gamertaga i dysku,mozna je dowolnie zmieniac

Wczytywanie...

Poleć forum