1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeniosłem grę do: Brak selekcji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SPAVN123, Styczeń 6, 2014.

1. SPAVN123

SPAVN123 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Proszę o pomoc, jestem świeżym użytkownikiem konsoli xbox 360. Przerobiłem ją sobie RGH z freestyle dashem, i namieszałem coś z grą na kinecta. Przeniosłem grę do: Brak selekcji i od tej pory nie widać jej tam gdzie poprzednio ani nigdzie indziej, na HDD jest i z managera plików odpala się normalnie.
    Co zrobić aby gra wraz z okładką pojawiła się z powrotem, wyszukiwałem ręcznie na różnych głębokościach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak wyżej, lub połącz się przez ftp z przeglądarki na kompie z FSD na konsoli i tam z BRAK SEKCJI przenieś do jakiej chcesz.

5. SPAVN123

SPAVN123 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pomogło gra się pojawiła , lecz teraz jak na złość znikły mi wszystkie okładki ;/

Dodam że nie łącze się z internetem, i czy mogę je jakoś przywrócić offline ??

A jeżeli już się zdecyduję podłączyć do internetu, wystarczy w dashu dać aktualizuj okładki ??

6. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113