1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przenosiny konta.

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez dadenek, Wrzesień 5, 2012.

1. dadenek

dadenek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.

Chcę sobie założyć nowe konto XBL bo aktualnie konczy mi się roczna subskrypcja golda i mam pytanie.

Czy będzie się dało przenieść ze starego konta wszystkie rzeczy? Chodzi mi o zdobyte punkty, achievementy i zapisane stany gier? Chodzi o to, żebym nie musiał zaczynać wszystkiego od nowa, typu przechodzić od nowa gry, najbardziej zależy mi na multi (zdobyte lvle).

Z góry dzięki za pomoc.

Edit:

Sorry, ale dopiero teraz zauważyłem, że ten temat jest w złym dziale, więc z łaski swojej niech jakis mod go przeniesie.

Wczytywanie...

Poleć forum