1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przenosiny save'a a osiągnięcia.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MrM, Styczeń 7, 2014.

1. MrM

MrM Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Na zbanowany xboxie mialem pare saveów do różnych gier. Chciałbym dalej kontynuować rozgrywkę na nowej konsoli. ( tak wiem jak zrobić, aby grać na nowej konsoli w save z innej)

Zatem mam do Was parę pytań:
    1. Czy po przeniesieniu save'a i odpaleniu na profilu bez osiągnięć , rozgrywki zaawansowanej fabularnie , odblokuje to jakieś osiągnięcia? ( o ile takie były)
    2. O ile jakieś osiągnięcia zostaną zdobyte ( przykładowo 5 różnych dotyczących fabuły ( 1. misja, 5. , 15 . , itd.) w tym samym czasie czy jest ryzyko złapania bana?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Niestety zmiana dash'a na kafelkowy przyniosła niemiłą niespodziankę, jedyne achiwmenty jakie się odblokowują po przypisaniu save z innego konta to lvl np. odpalasz forza 2 z save na 50lvl to z buta dostajesz 5 ach. Odpalisz save z GTAIV z skończoną fabułą to dostaniesz tylko ach. skończona fabuła. Na starym dashu odblokowywały się wszystkie zdobyte, możliwe że na YT zachował się jeszcze jakiś film.

Wyłącz konsole, odłącz ją od prądu i odczekaj (ja mam FAT i wiem że on nie posiada żadnego podtrzymania zegarka, więc wystarczy kilka s. Nie wiem jak w slimach ? ) Odpal konsole bez internetu masz datę wydania ? (Fat 2006) Jest ok, teraz możesz odpalić save, przy save będzie napis offline czyli nie będzie dokładnej daty odblokowania achiwmentu :) Niema konkretnej daty to niema bata by coś mogli podejrzewać.

Ja tak przeniosłem kilka zapisów ze swojego starego konta na nowe które mam już chyba z 3/4 lata, jest spoko.

ps. Warto po przepisaniu save pograć na nim by się przemieszał.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum