1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"przenosiny" :-) z hdd 120gb na 250gb

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez backup, Grudzień 13, 2010.

1. backup

backup Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zamierzam przenieść dane z dysku 120GB na 250GB i tu pojawia sie pytanie, które nie jest do końca wyjaśnione na forum... Czy mogę przenieść całe 100% partycji "3", nie mam na niej profili ( profile mam na pendrive ), do przeniesienia są : instalacje gier, dema, sav-y, DLC, motywy , cos ok. 100GB, czy faktycznie niektóre sav-y mogą nie działać po przeniesieniu ? I jak przenosić drag&drop ? czy backup i recovery całej partycji 3 ?

Ile może zająć przeniesienie tych 100GB po USB 2.0 (oryginalny kabel MS - z transfer KIT ) czy lepiej podłączyć dysk bezpośrednio do s-ata w kompie ?

Pozdrawiam,
    Sławek

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
Wczytywanie...