1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przenośny Monitor do xboxa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pitek345, Grudzień 30, 2009.

1. pitek345

pitek345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    JG
    Witam mam pytanie. Czy ktoś posiada ten o to monitorek? X360 - Xbox 360, Akcesoria, Zestawy - Monitor 9200 DIGITAL LCD zastanawiam sie czy go nie kupic. Koszt na dzień dzisiejszy to 300zł(Przecena z 380)
    Prosze o jakies opinie,sugestie itp.;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    raczej nie warto bo mało widać na nim chyba że będziesz siedział pół metra od niego, a dołożysz 300zl i kupisz coś większego i lepszego

4. pitek345

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    JG
    mam telewizor 42 ale chodzi mi tai przenosny a widzialem jak dziala w media markt na call of jurez nawet ladni powiem Ci. kładziesz sie do lóżka, kladziesz xa na kolanach ,podpinasz sluchawki i narka odlatujesz^^ nikomu nie przeszkadzasz bo nie grasz na "Głównym" telewizorku

5. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    Jak dla mnie strata kasy i jak piszesz że do łóżka na kolanka to ty zasypiasz i boom x razem z monitorkiem na glebie (raczej nie działają) w pokoju jak nie masz swojego tv to większy monitor kup albo tv crt a nie taki maluszek do grania

6. pitek345

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    JG
    ^^ zobaczymy z jednej strony masz racje z tym ze jest maly ale z tym ze zasne to nie:D ja nie potrafie przy czyms zasnac:D wiec nie ma takiej mozliwosci a jescz przy tym prawie ze grajacym wentylatorze w x-ie to juz wogóle:)

7. FireBall

FireBall Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    to sie mija z celem, xbox to nie handheld :p

8. Nannar

Nannar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skibbereen
    Malutkie toto, i jakieś takie nieprzekonujące, zwłaszcza jeżeli masz zamiar zasypiać z tym na kolanach... :p

9. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Kładziesz na kolana. Xbox odczytuje płyte, a po chwili masz charakterystyczne chhrrsss... I tyle zabawy z graniem.

Jak ktoś chce to lepiej kupić monitor od PS one, zrobić gniazdo na VGA (opis styków gdzie co i jak na google) a potem podłączyć kablem vga, do tego słuchaweczki z przejściówką na cinch.

Ale znacznie lepiej kupić jakiś mały LCD. Dobry kontrast, przynajmiej 300:1 i powyżej, rozdziałka minimum 1280x1024 i można grac.

10. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Polecam RAMKE LCD z wejsciem VGA .

11. Matizo

Matizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Uważam że to jest dobre rozwiązanie ale nie koniecznie do domu oczywiście w domu też sie sprawdza ale np na wakacjach w pokojach gdzie nie ma telewizorów jak sie posiada telewizor LCD to poco sobie psuć wzrok takim małym monitorem.

12. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Taa... Kładziesz Xa na kolanach czy najlepiej na kołderce i po kwadransie masz RRoD'a :D
    Jak dla mnie to niepotrzebne, ale Tobie może się przydać, więc kupuj i pisz jak się sprawuje :)

13. jameshomer

jameshomer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kambodża
    Bardzo ciekawe rozwiązanie, nawet nie wiedziałem, że można pod tak mały monitorek coś podczepić. Tylko zastanawia mnie, że widoczność na takim ekranie nie będzie za duża. Zakup tego "gadżetu"(tak to można nazwać, bo dokładasz 3 stówy i masz monitorek z wejściem HDMI 21.5 cala lub większy)na dzień dzisiejszy mija się z celem. Jakby cena była o połowę mniejsza to jeszcze można przełknąć.

14. grzes1108

grzes1108 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    gdyby tylko cena byla troche mniejsza.

Wczytywanie...

Poleć forum