1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przenoszenie danych, powrót do normalnego interfejsu.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Solidus, Grudzień 22, 2012.

1. Solidus

Solidus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam przeróbkę RGH i mam 2 pytania.

1. Jak mogę wrócić do normalnego interfejsu xbox'a (przed przeróbką), bo próbowałem na różne sposoby, ale ciągle włącza się Freestyle. Chciałem tam wrócić, aby normalnie przenieść zapisy z pendrive na dysk (ten doczepiany do konsoli, a nie podłączany przez usb). Wiem, że można przenosić pliki przez menadżer plików, ale tam są inne nazwy zawartości i nie wiem gdzie co jest np. Data001, 0001234654 itd. A jeżeli nie da się wrócić to gdzie i dokładnie jak to wrzucić, czy ogólnie do HDD czy do jakiegoś folderu?

2. Co zrobić by grać na tym XLink Kai czyli przez internet oraz, czy jak będę to miał to czy mogę pobierać automatyczne DLC do gier od oficjalnego producenta. Np. Mam załączony Dragon Age: Początek i tam jest "Pobierz Dodatki".

Przepraszam za błędy.

Proszę o pomoc. :culpability:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    ad 1 - przy włączaniu konsoli trzymaj RB
    ad 2 - grać możesz przez LINK !! - potrzebny FSD3. rev 483 , resztę doczytaj na forum - jest kupę tematów

1 osoba to lubi.
  4. Solidus

Solidus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tutaj coś znalazłem:
    HTML:
    http://xboxforum.pl/oprogramowanie-198/fsd-3-0-483-juz-za-chwile-bedzie-konieczny-do-link-153916/
    Czyli muszę to zainstalować tylko? Czy jak to źle zrobię popsuję sobie konsolę? I czy mając to zrobione mogę pobierać wszystkie DLC?

A i dzięki za odp. pomogła :smile:

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    http://xboxforum.pl/oprogramowanie-198/link-multiplayer-na-rgh-149806/

Wczytywanie...

Poleć forum