1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przenoszenie danych z jednego dysku na drugi

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Daredo, Lipiec 31, 2009.

1. Daredo

Daredo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem nowym użytkownikiem forum i mam pytanie dotyczące transferu danych z jednego dysku twardego na drugi. Moja sytuacja wygląda następująco:

Posiadam konsolę premium z dyskiem twardym 20GB. Zamierzam kupić większy dysk twardy, prawdopodobnie 120GB. Czy jest jakiś prosty sposób żeby nie utracić wszystkich save, osiągnięć itp. i przenieść to wszystko ze starego dysku na nowy? Zaznaczam że konsolę mam bez żadnych przeróbek, dysk wolałbym kupić oryginalny...

Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gierlos

Gierlos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
  4. Voodoo199

Voodoo199 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nsa
  5. Gierlos

Gierlos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Lepiej daj specom!
    Na Forum widziałem ktoś robi za... 10zł + przesyłka

6. Daredo

Daredo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No cóż nie znalazłem specjalnie dużo osób które zajmują się takim transferem danych w mojej okolicy dlatego kupię chyba jednak kabel do transferu ;]
    Tak więc mam jeszcze kilka pytań: ktoś już przesyłał sobie dane z jednego dysku na drugi za pomocą owego kabla? Wszystko idzie bez problemów?

Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedź

7. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A nieda sie podlaczyc tego normalnie przez SATA do PC, i zgrac dane przez jakis program?? :D

Wczytywanie...

Poleć forum