1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przenoszenie DLC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Vowas, Wrzesień 6, 2014.

1. Vowas

Vowas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy jest możliwość przeniesienia DLC z jednej konsoli na drugą za pomocą pendrive? Chodzi o to, że posiadam kod do ściągnięcia dodatku do gry, ale sam nie mogę go pobrać, bo moja konsola jest zbanowana.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A twoje konto? Przenieść się da ale odpalisz grę tylko na profilu na którym kupiłeś tylko nie wiem czy można być wtedy offline.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

4. Vowas

Vowas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może da radę przenieść mój dysk do niezbanowanej konsoli, odpalić moje konto i ściągnąć DLC od razu na mój dysk?
    Po czym mogę poznać, czy moje konto jest zbanowane? Czy jest ryzyko, że gdy zaloguję się na innej konsoli, to ten xbox zostanie zbanowany?

Wczytywanie...

Poleć forum