1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przenoszenie Gamerscore z gry offline

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bansuj, Styczeń 29, 2010.

1. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Mam pytanie, jednak dotyczące Live na PC. Gram w DiRT2 offline na PC, czy mogę jakoś przenieść na mój profil zdobyte w tej grze punkty G? Mam GTA IV PC, jednak niezainstalowane. Czy jak je zainstaluję i zaloguję się online to punkty "wskoczą" mi na konto online? Jest może jakiś szybszy sposób na to?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mav571

mav571 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Nie wiem czy wskoczą Ci te z Dirta ale te z GTA jak będziesz grał na PC to tak.

4. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    No to chyba jasne bo GTA jest oryginalne i zawsze grałem online :D
    Już dawno wbiłem na nim calaka, ale pytam tylko o Gamerscore z DiRTa.

Właśnie instaluję IV, potem zedytuję posta i napiszę co z tego wynikło.

5. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    Jeśli grałeś na swoim koncie z xbox'a to bedą jeśli na innym koncie to musisz przejść gierki od nowa logując sie na konto z konsoli ;]

6. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Napisałem że to dotyczy PC i nie ma to prawie nic wspólnego z Xbox Live, bo chodzi mi o Games for Windows Live.

Okazało się że chyba moja płyta z czwórką jest uszkodzona, napęd bardzo leniwo ale po pięciu próbach odpalił instalację, która jednak zacięła się w połowie. Po dwóch godzinach instalowania jednego pliku wyjąłem płytę i wyskoczył jakiś transfer error, po czym instalacja się wyłączyła. Podczas instalacji dioda na napędzie cały czas się świeciła, a płyta po wyjęciu była gorąca jak bułeczka prosto z pieca xP Tracę już pomysły.

7. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    Nie ma nic wspólnego ? to powiedz czemu np. mam Gears of War z PC w moim profilu z xbox'a ? Obie te usługi są ze sobą połączonje !!

8. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    No tak, aż taki zielony nie jestem. Ale co da zalogowanie się na Xboxie jak punkty G mam na komputerze... Będę jeszcze próbował zainstalować to GTA IV na PC bo chyba innego sposobu nie ma.

9. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    Możesz się zalogowac na konto z xbox live w usłudze games for windows live (czyli na kompie )!!- dzięki temu masz konto gold(jesli na xbox'sie masz takowe) i możesz grac w gierki z PC na multi(nie trza 2x placic za golda ;P) ;P Ułatwia to sprawe po co komu 10 kont . Co do achiwmentów to raczej przepadaja i musisz grac od nowa - chyba ze masz juz konto w gfw live i wystarczy je 'podlaczyc' do live ale po co jak można miec wszystko w jednym .

10. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Granie w gry online przez GFWL jest darmowe.. Rok temu założyłem konto Live na PC bez Golda tylko ze względu na GTA IV PC i normalnie grałem na multi. Potem kupiłem Xboxa i nie było już potrzeby zakładania nowego konta, przez co nie dostałem darmowego Golda na miesiąc, ale przynajmniej G które zdobyłem grając na PC nie przepadły. Ale problem polega na czym innym. Te achievementy które zdobyłem w DiRT są na moim normalnym koncie w grze (używam tylko jedno do wszystkiego, to nie jest konto offline) ale nie mogę w grze połączyć się z Live, dlatego G nie mogą wpłynąć do Xbox.com. Wiem że jest coś takiego jak aplikacja GFWL na komputerze, ale myślę że to nic nie da. Kumpel który grał w DiRT2 przenosił z niego swój Gamerscore do neta włączając GTA IV online (wszystko na PC). Jest jakaś inna opcja prócz tego? Bo płyta z IV siadła mi chyba całkowicie.

11. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    To zainstaluj ta aplikacje GFWL - odpal gierke zaloguj się na swoim profilu(przycisk home na klawie) i po problemie . Ja tak mam i wszystkie achivy wpadaja . mam nadzieję że teraz dobrze Cię zrozumiałem ;]

12. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Ok, zalogowałem się na tej aplikacji, ale tam pokazuje mi tyle samo G co na Xbox.com, bez tych z DiRTa, więc to nie działa. Cały czas właśnie mówię że GTA nie mogę zainstalować, a w DiRT online się nie zaloguję bo nie jest oryginalny. Czyli bez GTA nie da rady? Innej gry obsługującej GFWL nie mam.

13. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Uff.. Jednak się udało. Przynajmniej tak mi się wydaje. Sposób był znacznie prostszy niż mogłoby się wydawać. Przez tą aplikację GFWL pobrałem bezpłatną grę Tinker, włączyłem ją, zalogowałem się online i G z DiRTa chyba wskoczyły. Potem zaloguję się na Xboxie i zobaczę co z tego wyjdzie :)

14. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    Super ;] Daj znać jak sprawdzisz ;]

15. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Już widzę że działa bo sygnaturka mi się zaktualizowała :D

Dzięki za pomoc :d

16. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    To fajnie ;D bo akurat mam gears of wara za 9,99 to sobie ponabijam gs z jakichś gier gfwl

Wczytywanie...

Poleć forum