1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przenoszenie Gier i profilu

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez greg88, Kwiecień 28, 2014.

1. greg88

greg88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam pytanie odnośnie xbox 360 slim posiadam na konsoli profil i gry na dysku konsola nie przerabiana. Teraz chciałbym zamienić konsolę ale dysk zostawić i pytanie bo jak loguję się na profil na którym grałem na starej konsoli i wchodzę w gry to wyświetla się komunikat że nie można uruchomić gry. Co trzeba zrobić aby na nowej konsoli dało się grać w gry które miałem na dysku w starej konsoli.

2. Lotnik421 Xbox One

3. swiezak

swiezak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wchodzisz w ustawienia konsoli w interfejsie i przenosisz licencje na tą nową konsole. Potem wchodzisz w historie pobranych plików i pobierasz te gry,jesli masz je na dysku,to kazda gra pobierze ci sie w minute,bo to tak jakby do tej licencji pobiera . :)

Wczytywanie...

Poleć forum