1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przenoszenie gier na pendrive pod RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez AndrzejJanusz, Sierpień 25, 2015.

1. AndrzejJanusz

AndrzejJanusz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam to znowu ja
    Mam pewien problem:przy przenoszeniu gier w horizonie na mojego pendrive xbox nadal nie widzi gry:tzn podobno miała być od razu w zakładce gier-tam jej nie ma,tak samo jak managerze plików nie ma nawet jej folderu ...
    Drugim sposobem też nie idzie tzn: po sformatowaniu pen drive pod fat 32 xbox też nie widzi gry w "przeglądarce gier"
    Za pomoc z góry dziękuje
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1244
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Sformatuj pena pod NTFS i podepnij pod X wtedy będziesz miał dostosowanie, klikasz to i po chwili pendrive będzie gotowy, możesz też wrzucić na niego jakiś plik pod X tak dla pewności.Teraz podepnij go pod PC i wrzuć grę oczywiście musisz to zrobić w odpowiedni sposób a nie wrzucając byle jaki, byle który plik.

Wczytywanie...

Poleć forum