1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przenoszenie gier RGH

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Xov, Maj 22, 2012.

1. Xov

Xov Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Mam pytanie odnośnie przenoszenia gier na dysk po przeróbce RGH. Można te gry przenosić na pendrive czy trzeba mieć coś innego? Dodam, że mam pendrive tylko 8 gb a niektóre gry chyba zajmują więcej. Można to jakoś podzielić i przenieść na 2 razy? Jestem kompletnie zielony bo na razie nawet nie mam konsoli ale zamierzam kupić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Możesz podłączyć dysk do kompa, kopiować na pendrive, kopiować przez ftp.
    Także jest wiele sposobów, poczytaj sobie dział na forum JTAG/RGH.

1 osoba to lubi.
  4. deejaydex

deejaydex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krosno Odrzańskie
    Osobiście polecam kopiowanie po FTP, jedna gra to około 20 minut kopiowania. Unikamy wtedy wgrywania na pendrive a sposób jest prosty i przyjemny, potrzebny tylko kabel sieciowy cross-over. Do kupienia za grosze.

Wczytywanie...

Poleć forum