1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przenoszenie gier z dysków usb - problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez alvaro117, Styczeń 26, 2014.

1. alvaro117

alvaro117 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

mam mały problem:

1. Z dysku xboxa 360 (120GB) zgrywałem gry na dysk USB (32GB).
    2. Potem zgrywałem folder Xbox360 z dysku USB na komputer.
    3. Kupiłem nowy dysk do xboxa (250GB), a stary przerobiłem aby działał jako dysk USB.
    4. Teraz muszę wykorzystać te 120GB jako 32GB do ponownego przenoszenia gier na x`a, ponieważ stary USB 32GB się zepsuł.
    5. Podłączyłem dysk 120GB do x`a dostosowałem go na 32GB w konsoli, a w komputerze podmieniłem mu folder xbox360.
    6. Po ponownym podłączeniu dysku USB 120GB z podmienionym folderem konsola pokazuje, że muszę jeszcze raz dostosować dysk.

Czyli teraz nie mam możliwości odzyskania gier.

Moja konsola:
    Xbox 360 Slim 4GB - nieprzerobiona
    Dysk WD 250GB
    Kinect

P.S.
    Gry były pobierane z różnych kont, a profile były również przeniesione na komputer, a nie pamiętam już danych do tych kont. Po za tym za długo by trwało pobieranie na nowo wszystkich gier.

P.S. 2
    Próbowałem przeszukać google, ale nie udało mi się znaleźć takiej sytuacji. Były podobne ale nie pomogły ich rozwiązania. Na forum też nic mi się nie udało wyszukać. Proszę o wyrozumiałość ze względu, że bardzo rzadko korzystam z jakichkolwiek forów.

P.S. 3
    Niestety też nie miałem możliwości zgrania gier z dysku 120gb bezpośrednio na komputer, ponieważ nie posiadam odpowiedniego podłączenia w komputerze, jedyną możliwość miałem przez USB.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    trzeba sie bylo zapytac przed przenoszeniem tych gier, wystarczylo to zrobic inaczej i wszystko by dzialalo

teraz tak, czy ten dysk USB ktory nie dzialal byl skonfigurowany na 32GB w xboxie? bo jezeli nie to ten dysk ktory teraz uzywasz musi byc skonfigurowany na tyle samo co ten stary USB aby mozna bylo podmienic ukryty folder Xbox360

4. alvaro117

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak jak pisałem, pierwszy dysk był dostosowany na 32GB i ten 120GB też dostosowałem na 32GB.
    Jakbyś mógł opisać jak można to było zrobić wcześniej albo podać link do jakiegoś tematu byłoby fajnie wiedzieć coś takiego na przyszłość.

5. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    no skoro oba sa na 32 gb to nie wiem czemu nie dziala

podlacza sie dysk pod kompa i wyciaga caly content na dysk PC programem np Horizon, podpinamy nowy dysk pod kompa i wrzucamy to wszystko co wyciagnelismy wczesniej na nowy dysk tym samym programem

6. alvaro117

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tutaj zostaje jeszcze problem, tak jak pisałem, że nie mam możliwości podpięcia samego dysku (brak złącza sata), mogę tylko przez dysk usb a kieszeń musiałem rozwalać aby zmienić stary na 120 z x`a. Czyli dopiero po awarii dysku 32GB mogłem podłączyć 120GB do kompa przez usb, co nie zmieniło faktu, że musiałem kupić nową kieszeń.

7. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    co nie zmienia faktu ze dalo sie to tak zrobic bo sam sie kiedys z tym meczylem

8. alvaro117

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wykombinowałem, że problem leży w pliku data0000, teraz muszę ustalić tylko w czym tkwi błąd. Doszedłem do tego prostą metodą skonfigurowałem dysk pod konsolą, zmieniłem nazwę na xbox360.0, skopiowałem folder xbox360 z PC i zamieniłem pliki data0000. Konsola od razu odczytała dysk, lecz nie widzi jego prawidłowej zwartości. Wygląda na to że plik data0000 przechowuje informacje o zawartości. Teraz pozostaje dobrać się do pliku i tam kombinować. Napisałem jeszcze do MS, zobaczę co odpiszą.

P.S
    Rozwiązanie udało mi się samemu znaleźć.
    Rozwiązanie pod linkiem:
    http://forums.xbox.com/xbox_forums/general_discussion/f/2176/t/1676126.aspx
    Jeżeli ktoś będzie potrzebował to mogę przetłumaczyć rozwiązanie tylko proszę wtedy o info.

Wczytywanie...

Poleć forum