1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przenoszenie konta na Xbox One

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krycha81, Sierpień 31, 2014.

1. krycha81

krycha81 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Zamierzam kupić nową konsolę Xbox ONE na dniach. Obecnie posiadam X360 którego kupiłem już przerobionego (nie zbanowana jeszcze) Mam wykupiony abonament XBlive i gram po sieci wyłącznie na oryginalnym Battlefield 3 Premium. W sumie nie ma to żadnego znaczenia bo konsola jest i tak przerobiona wiec ban może nadejść.
    Moje pytanie jest następujące: Czy konto XBLive mogę spokojnie przenieść na nowa konsolę, która zamierzam w pełni legalnie bez kombinacji wykorzystywać? Czy może lepiej założyć nowe? Nie chciałbym się niemiło rozczarować jakimś banem na nowym sprzęcie z powodu szemranej przeszłości :)

Z tego co wyczytałem banowane są tylko konsole, a nie konto live ale wolę mieć 100% pewność bo nie wiem czy nie zostałem już "oflagowany"
    Z góry dzięki za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    TAK jaknajbardziej masz z tego powodu także podwójną korzyść gry dostajesz co miesiąc w Games with Gold na x360 i XO i możesz być jednocześnie zalogowany tym samym kontem na x360 i XO , na xbox one abonament gold i gry są współdzielone dla innych użytkowników kont/profili mogą grać w raz zakupione gry i abonament (dla innych kont NIE jak na x360 każdy profil/konto musiał mieć osobno abonament i gry)

Wczytywanie...

Poleć forum