1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przenoszenie konta

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Krepel7, Czerwiec 3, 2010.

1. Krepel7

Krepel7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mikołów
    Witam, można "przerzucić konto gracza z dysku na np. pendrive? Jeśli tak to jak?:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Splaree

Splaree Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Da się służy do tego opcja przenieś...

4. Partyzant

Partyzant Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ozorków
    A czy taki profil, który skopiowało się z pendrive na PC można przenieść jakoś z powrotem na konsolę ? Po podmianie pod windowsem plików data0002 0003 i 0004 konsola widzi mój profil i sejwy jako uszkodzone :( Załamka.

5. DJ Kojot

DJ Kojot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    Mialem to samo tyleze chcialem kombinowac z dodatkami do gier, jak przenioslem profil spowrotem to tez bylo, ze uszkodzone pliki ale profil normalnie dzialal jakby nigdy nic. Jedyny problem powstal gdy chcialem usunac uszkodzone pliki z pendraka, konsola spytala mnie czy usunac wszystko no ii wzialem, ze tak a ta usunela mi caly profil z pena i konsoli gdyz byly one polaczone w calosc....i teraz stukam wszystkie archivy od nowa...ech...

6. Partyzant

Partyzant Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ozorków
    U mnie jak chce ponownie przenieść te pliki (sejwy + profil) wyskakuje jakiś błąd, zalogować na ten profil również się nie da :( Załamka.

Wczytywanie...

Poleć forum