1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przenoszenie licencji na grę - czy jest legalne?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez garzew2, Wrzesień 19, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. garzew2

garzew2 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Ostatnio skusiłem na zakup na alegro gier na zasadzie przeniesienia licencji z innego konta.
    LINK
    Po zakupie dostalem na maila hasła do konta z którego przeniosłem licencje i natępnie pobrałem gry na dysk. Gry działają.
    Teraz znalazłem troche informacji że takie gry pochodzą z kradzionych kont i takie tam rożne ogolnie że to jest sprzeczne z regulaminem MS.
    Chciałbym wiedzieć czy takie działania są legalne i nie grozi mi żaden ban konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Z tego co wiem to kupowanie kont silver z grami jest nielegalne. I miasto mówi że bana teoretycznie można wyłapać - niektórzy mówią nawet, że prędzej można dostać bana za kupowanie kont niż za przerobienie napędu.

4. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Kupowanie tanich kont z grami na allegro to w tej chwili najszybszy sposób na bana.

5. Zdybeusz

Zdybeusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Myślibórz
    Ja kiedyś kupowałem takie "paczki" ale chyba 3 znajomych ma za to już bana, i teraz sam się boje bo można dużo stracić. Dobitny przykład na to że gry są za drogie jak na polskie realia, a Polacy jak zwykle wykombinują taniej. Jak masz do wyboru kupić te gry w sklepie za ok.200 zł a kupić za 30 zł to chyba długo się nie zastanawiasz do tego sprzedawca zapewnia że bana za to nie można dostać, Microsoft tego też nigdzie nie oznajmił i można śmiało pomyśleć że taki sposób jest legalny. Nawet jak już dostaniesz bana to Rasellerowi nic nie udowodnisz, on do końca będzie się zarzekał że to nie jego wina, tak było w wielu przypadkach z kontami z MSP. Wystarczy przejrzeć które którekolwiek forum Xbox'a od zatrzęsienia tematów "Dostałem bana z tanie konto z Allegro.
    Pozdrawiam

6. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Ja przez 2 pierwsze lata jak nie miałem przerobionej konsoli kupiłem w ten sposób ok 10 gier.
    Żadnego bana nie dostałem :)
    Jak zależy Tobie na Xbox Live i będziesz bardzo płakał jak zbanują Ci konto to nie ryzykuj.
    W innym wypadku polecam opcję tanich kont z allegro :)

Pozdrawiam
    m1616

7. PrzemaSS_POL

PrzemaSS_POL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska
    NIEWYDAJE MI SIE...Skoro sam M$ daje mozliwośc przenoszenia licencji na inna konsole, to wedlug tego kupiłem nowa konsole i przenosze ze swojego konta. M$ niejest w stanie sprawdzic że niekupuje co 4 miechy nowa konsole.pzdr...

8. Zdybeusz

Zdybeusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Myślibórz
    Gdy dostaniemy już bana można dzwonić do M$ się tlumaczyć że kupiło się nową konsole i przenosi się licencje, ale znając życie na niewiele się to zda

9. lukasz27

lukasz27 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mazowieckie
    czy jak juz aktywuje online pass za 800 pkt na koncie to czy np bede mogl z niego korzystac tez na innym koncie czy to jest przypisane tylko do jednego.
    czy mozna grac na kilku kontach z z jednym online passem.

10. malyksg86

malyksg86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    po przeniesieniu licencji gra działa na każdym koncie na konsoli więc z online passem powinno być tak samo

11. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Dalsza dyskusja nie ma sensu. Temat byl wielokrotnie powtarzany.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum