1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przenoszenie licencji z allegro

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kamil126, Sierpień 30, 2013.

1. kamil126

kamil126 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radomyśl Wielki
    Witam chciałbym zakupić gry arcade z allegro (te z przenoszeniem licencji) czy jest to legalne i cz moge za to dostac bana ,jezeli tak to jak duza jest szansa na bana ,dostal ktos kiedys ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak jest przenoszenie licencji z konta na konto to jest legalne.

4. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie ma czegoś takiego jak przenoszenie licencji z konta na konta, można co najwyżej z konsoli na konsole.
    Ale gra cały czas jest przypisana do pierwotnego konta, a większość sprzedających kradnie konta po kilku dniach. I nawet otwarcie piszą w opisie, że ukradną konto po 48 godzinach czy ile sobie tam ustalą.

A za te konta z Allegro można dostać bana, jeżeli gry na tym koncie nie zostały legalnie kupione (np. przez MSP z chin)

5. kinal

kinal Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Czyli sprzedawca konto i tak zabiera i tak, więc wg mnie za takie konto już może polecieć banan. Osobiście wystrzegałbym się kont, gdzie nie dostajesz pełnego dostępu do konta na zawsze...

7. diesel1511

diesel1511 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kupilem tak okolo 20 gier jakies 2 lata temu i do tej pory nie ma zadnego problemu.

8. blazej25

blazej25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    okolice Ostrowa Wlkp
    Witam, 2 lata temu posiadałem xboxa slim 250gb na którym miałem swój profil. Było tam kilka gier zakupionych przez MS points z jakiś dziwnych kont. Konsole sprzedałem. Teraz po 2 latach zakupiłem w lombardzie nie przerabiana konsole slima 250gb, mam też dostęp do swojego starego profilu, jak również dostęp do tych kont z których kupywałem gry. Próbowałem pobrać gry ponowanie, ściągają się ale gdy ich szukam na swoim starym profilu to nie ma ich. Dopiero na dysku się znajdują ale nie mogę uruchomić tych gier bo są rzekomo niekompletne. Da radę to jakoś ogarnąć czy raczej muszę nowe gry sobie załatwić?

9. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1. Zaloguj się na konsoli do usługi Xbox Live przy użyciu tagu gracza, za pomocą którego kupiono zawartość.
    2. Przejdź na stronę Ustawienia, a następnie wybierz opcję Konto.
    3. W sekcji Twoje opcje rozliczania wybierz opcję Przeniesienie licencji.

10. mchudy

mchudy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Polska
    Ja kupiłem F1 2012 , Dance Central i parę innych gier. Już ponad 2 miechy i żadnych banów nie ma. Więc ja się z takim czymś nie spotkałem ale naczytałem się od cholery jak to banują konsole za takie coś...

11. keicaM85

keicaM85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zgłaszałem takie sprzedaże do MS i obsługi allegro, ale oni najwidoczniej uznają że są to legalne sprzedaże lub mają to głęboko w d. więc sam takie gry kupuję, już od 2-3 lat i zero problemów z banem. Skoro MS i allegro się tym nie przejmują to dlaczego my klienci mamy?

12. xtomashx

xtomashx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Allegro się tym nie przejmuje bo dostaje kasę za prowizję. U nich klient schodzi na dalszy plan. Zero reakcji, odpowiedzi.

Wczytywanie...

Poleć forum