1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przenoszenie licencji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Devox4, Czerwiec 19, 2011.

1. Devox4

Devox4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zauważyłem fajną aukcje : Alan Wake + DODATKI do FABLE 3 150 (1672231376) - Aukcje internetowe Allegro
    Lecz do końca nie wiem o co chodzi z przenoszeniem licencji .
    Chce grę przenieść na swoje konto XBL , czy mogę to zrobić ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak kupujesz konto logujesz się na stronie Xbox 360 - Official Site - Xbox.com ( za pomocą emaila i hasła ) jak się zalogujesz jest opcja przeniesienia licencji wybierasz opcję i postępujesz zgodnie z podanymi intrukcjami, chodzi o to że w danym momencie masz włączyć konsolę i zalogować ten profil. Po przeniesieniu licencji dopiero teraz !!!! Ściągasz sobie daną grę i tyle....

Wczytywanie...

Poleć forum