1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przenoszenie licencji

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez CrysiserPL, Luty 17, 2012.

1. CrysiserPL

CrysiserPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brodnica
    Mam problem z przenoszeniem licencji w mojej konsoli, mianowicie licencję można przenosić raz na kilka miesięcy prawda?
    U mnie jest inaczej ... Kupiłem konto z grami na allegro i przypadkowo przeniosłem licencję z konta z którego codziennie korzystam: CrysiserPL
    wszystko przebiegło pomyślnie i zabrałem się za przeniesienie drugiego i wywaliło mi komunikat że licencja została przeniesiona 02.03.12 (czyli wtedy gdy przypadkowo przeniosłem Crysisera :| ) i że będzie można przenieść ją ponownie dopiero w czerwcu . i tu pojawia się moje pytanie : dlaczego nie mogę przenieść licencji z innego konta w tym przypadku tego z grami ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. rico888

rico888 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moze kupiles juz konto z przniesiona licencja, najlepiej napisz do sprzedajacego

4. CrysiserPL

CrysiserPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brodnica
    Nie, konto ma licencję do przeniesienia

5. dolo

dolo Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    zabrze
    bo licencja nie jest tylko na konto ale tez na konsole jak bys chcial przeniesc na inna konsole to przeniesiesz bez problemu

Wczytywanie...

Poleć forum