1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przenoszenie pobranego contentu na inny profil

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez patryk878, Marzec 31, 2010.

1. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Witam.

Dziś odzyskałem swój stary profil z XBL, nie zamierzam na nim grać ale mam tam kilka gier Arcade i Premium Themów więc chciałem sprawdzić czy mogę je przenieść na mój nowy i aktualny profil. Mam dysk 60gb i pamięć wewnętrzną w Arcade. Istnieje w ogóle jakiś sposób aby to zrobić? Bo trochę kombinowałem ale nic nie udało mi się zdziałać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiob

misiob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Góra
  4. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    To mam na nowej konsoli. Mam na niej nowy profil i pobrałem dziś stary, pobrałem ponownie ale chcę mieć themy na nowym profilu bo na nim gram.

EDIT: Temat do zamknięcia. Przeniosłem licencje i jest git. Pozdrowienia i podziękowanie dla użytkownika misiob!!!

Wczytywanie...

Poleć forum