1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przenoszenie profilu Live

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Gryzek, Lipiec 15, 2010.

1. Gryzek

Gryzek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krobia
    Ze względu, iż powstaje mnóstwo tematów o przenoszeniu profilu Live na nową konsolę X360 Slim, aby nie zaśmiecać forum wszystkie problemy z tym związane "załatwiamy" w tym temacie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mosakPL

mosakPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
  4. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Ja mam pytanie z innej beczki, ale nie chcę tworzyć nowego tematu.

Mam przerobioną, niezbanowaną konsolę A. Posiadam na niej profil zarejestrowany w Xbox Live. Zakładając, że przeniosę profil na nieprzerobioną konsolę B i usunę go z konsoli A (która wciąż będzie używana, ale przez inną osobę), a konsola A zostanie zbanowana to czy w jakiś sposób może ucierpieć przy tym profil na nowej konsoli? Czy po prostu ten stary profil już się nie liczy i nie ma żadnego wglądu w historię?

Z góry dzięki za info:p

5. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    A w nowej konsoli można normalnie odzyskać profil więc po co go przenosić? Profil chyba nie jest zbanowany?

Nie ma to żadnego znaczenia jeśli usuniesz profil z tej konsoli i będzie grał już na nowej, nie mogą ci nic zrobić.

6. Yaboll

Yaboll Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Profil raczej chyba nie jest banowany. Znajomy przerobił swoja konsole i dostał bana. Ma teraz nowego X-a i wciąż gra na starym profilu.

7. stawa

stawa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie wiecie co w sytuacji gdy posiadam profil na którym nabijam GS na piratach, po zakupie nowego xboxa i przeniesieniu profilu na niego nie dostane bana? nawet jeśli może się zdarzyć, że niektóre z osiągnięć są zdobyte przed oficjalną datą premiery danej gry?

8. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    GS możesz nabijać na przerobionej konsoli ale gdy przeniesiesz profil na konsole nieprzerobioną wtedy nie dostaniesz bana. Wiec nie masz się co bać.
    A ja mam pytanie może ktoś wie czy zdrapki 48h będą działać na polskim LIVE.??

9. Gierek

Gierek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Przez 2 lata grałem na przerobionej konsoli, także na live(aż do fali banów, wtedy przestałem, konto nie zostało oficjalnie zbanowane). Teraz chciałbym przenieść to konto do polskiego live'a, ale boję się, że konto mogło zostać już kiedyś oflagowane i przez to ucierpi mój nowy xbox, jest taka możliwość?

10. anchelutte

anchelutte Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie, bana dostaje sie na konsole nie na gametrag tysiace razy bylo.

11. Pitek17

Pitek17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam problem z logowaniem się do usługi Xbox Live. Xbox prosi żebym wpisał jakiś kod dostępu: do wpisania mam możliwośći na padzie czyli RT, LT, RB, LB, X, Y i strzałki. Jak to wyłączyć??? Powiem również że aktualnie loguje się poprzez Przywróć Tag Gracza gdzie muszę wpisywać e-mail i swoje hasło(troche męczące). Kodu nie znam

12. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Może blokada rodzicielska ?

13. Pitek17

Pitek17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Blokada? nie tam też już wszystko oblookałem... Niby jest tam wpisz kod, ale to nadal nie to....

14. dzony199

dzony199 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a ja mam problem inny, po migracji konta XBL na polski dostałem 800msp tak jak każdy chyba. Jak chciałem kupić sobie pacmana pełna wersje to wyskakuje mi blad 700800E8:/ wie ktoś o co chodzi? mam przerobioną konsole ale nie mam bana

15. Reji

Reji Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn
    Witam. Miałem przerobioną konsolę którą własnie sprzedałem ale nie jestem w 100% pewien czy był na niej ban czy nie teraz kupuje nową do gania tylko na oryginałach (nie przerobiona)i moje pytanie jest takie czy ban (może dostaje się też go na profil) może przenieść się na nowa konsolę przez profil czy porostu wraz z banem na konsole towarzyszy kasacja konta?

16. termit92

termit92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Bana dostaje sie na konsole tylko i wylacznie. Profil mozesz spokojnie odzyskac z poziomu konsoli i bedzie sprawny.

17. leonxbox

leonxbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam panowie mam pytanie kupiłem xbox slim i mam xbox jasper przerobionego oczywiście nie zbanowanego bo gram w nim na necie chce przenieś profil ze starego xboxa przerobionego na slim na nie przerobionego przez usb gdy go przenoszę mój slim nie widzi go a jak wchodzę w opcje pamięci usb do profilu to pisze ze profil uszkodzony jak z powrotem przeniosę do starego xboxa to działa normalnie próbowałem tez od kolegi przenieść tez z przerobionej konsoli to tak samo się dzieje ale inne rzeczy tak jak tapety obrazki gracza i save mogę przenosić tylko żaden profil szukałem już wszędzie na to odpowiedzi i nie ma na necie powiedzcie mi proszę czy to normalne ze nie mogę przenosić profilu z przerobionej konsoli do nie przerobionej czy to xbox slim ma takie zabezpieczenie czy po prostu jest coś z nią nie tak to wtedy oddam ja bo mam ją na gwarancji help plisssssss

18. admiralsuchy

admiralsuchy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam inne pytanie.
    Otóż mam konsolkę Jaspera przerobioną i na początku dostałem darmowego live'a. Później się skończył, przerobiłem konsolę i tak na przerobionej nabijałem punkty. Wczoraj kupiłem slima nie przerobionego i jest do niego XBL ważny do końca grudnia. Typ który mi go sprzedał powiedział żebym zmienił adres e-mail na swój bo ten na który jest konto jest przez niego używany. Teraz pytanie: jak zmienić tego maila? I czy muszę zmieniać czy można tego XBL przenieść na moje konto? I czy mam szanse jak kupie nowy abonament przypisać go na te moje stare konta z nabitymi Gamescore?
    Z góry dzięki za pomoc

19. ustach

ustach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piątnica
    Nie przemienisz istniejącego konta na swój już istniejący. Pozostaje ci tylko granie na tym, co koleś ci sprzedał.

20. devil12

devil12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. Mam pytanie dotyczące liva. Mam nową konsolę na której mam założone pierwsze konto które ma miesięcznego darmowego gold liva. Mam też inną konsolę na której wykorzystałem już te 3 darmowe konta gold - mam pytanie czy można jakoś przenieść ten profil razem z tym kontem z nowej konsoli na starą - czy odzyskując tag gracza na starej konsoli będę miał to konto gold przepisane z nowej :confused: Proszę o radę.

21. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odzyskujesz normalnie tag gracza na starej konsoli to konto z goldem i grasz na kazdej jednej konsoli, czy kolegi czy na swojej.

Wczytywanie...

Poleć forum