1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przenoszenie profilu miedzy konsolami.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mikkar, Grudzień 25, 2011.

1. mikkar

mikkar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Trzemeszno
    Witam.
    Mam dwie konsole Slima i Fata.Na slimie gram tylko ja i tylko w oryginalne gry a Fata ma moja dziewczyna z Kinectem.Fat jest flashowany.Teraz moje pytanie jest takie:
    Jak daje jej moj profil na pendrivie kiedy jade do pracy i ona gra na Kinekcie w te swoje "GRY" na moim profilu i pozniej mi go oddaje a ja dalej gram na nim ale na Slimie to cos od takiej operacji moze byc?Chodzi mi glownie o to czy przenoszenie profilu miedzy flashowana konsola a czysta moze do czegos doprowadzic.Z gory dzieki za odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie.

4. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    Jeżeli ta przerobiona konsola nie jest podpięta do Xbox Live to raczej nie ; )

5. mikkar

mikkar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Trzemeszno
    Dzieki.
    Tak tez myslalem ze nic a nic nie moze sie mojemu profilowi przytrafic:)Oczywiscie ze nie jest i nie bedzie podpieta do tego sluzy slim i oryginalki:)

Wczytywanie...

Poleć forum