1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przenoszenie profilu/sejwów

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kriestoobriadnikow, Kwiecień 17, 2012.

1. kriestoobriadnikow

kriestoobriadnikow Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Jak to jest z profilem i sejwami?

Posiadam Xboxa360 Slim 250gb i mam na nim jeden profil na którym mam parę gier.
    Chciałbym przenieść cały profil z osiągnięciami i sejwami na drugą konsolę też 360Slim 250gb.

Da się to zrobić?

Jeśli tak to w jaki sposób.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
  4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    profil możesz skopiować na pendrive'a i przenieść.

5. kriestoobriadnikow

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozumiem ze jak przeniosę profil to razem z nim wszystkie osiągnięcia ale co z sejwami.

Ok na new xboxa przeciepne profil penem next zainstaluje te same gry a co potem?

Żeby przenieść penem profil muszę go jakoś odpowiednio sformatować albo coś?
    Istnieje jakieś ryzyko że uszkodzę w ten sposób którąkolwiek z konsol?

6. xonsox

xonsox Banned

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak masz neta podłączonego to wszystko możesz ściągnąć na nową konsole profil a jak masz golda to wszystko razem z savem

7. kriestoobriadnikow

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czas usystematyzować moją wypowiedź bo parę osób chyba nie zrozumiało o co mi chodzi i oferuje swoje usługi na PM (jakieś kable transferowe).

Chodzi o to, że na obecną chwile w domu mam x2 identyczne zestawy Xbox360 Slim 250GB + Kinect + LT 3.0.
    Na pierwszym zestawie gram od 2 tygodni w wiele gier.

Zależało by mi aby profil, osiągnięcia i sejwy przenieść na drugi zestaw.
    Ale albo te wszystkie trzy rzeczy albo nic bo sam profil z osiągnięciami bez możliwości grania na starych sejwach mnie nie interesuje.

Czy istnieje taka możliwość?
    No i czy podczas takich czynności jest jakikolwiek cień szansy że którakolwiek z konsol dysk albo cokolwiek się uszkodzi?
    Dodam że żadnego Xboxa nie mam zamiaru podłączyć kiedykolwiek do internetu.

8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Można :) najlepiej przez transfer kita :) ale przez pendrive też da radę :) osiągnięcia są przypisane do profilu więc wystarczy przenieść profil i save z gier :)

Wczytywanie...

Poleć forum