1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przenoszenie Profilu - uszkodzenie profilu - pytanie do goscia ktory sie zna

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BioPower, Sierpień 29, 2010.

1. BioPower

BioPower Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    CoD MW 2
    siema
    mam 2 x x360 arcade 1 to oryginal a 2 to zbanowany pirat
    chcialem zrobic tak zeby przelozyc mem. card z oryginalnej konsoli z mojim profilem do pirata pograc troche nabic punktow G a potem znowu wlozyc mem.card do oryginalnej konsoli i grac sobie na xlive....
    zrobilem tak i kiedy przekladalem mem.card do oryginalnej uszkodzil mi sie profil :/
    Dlaczego ????? i czy wogole da sie takie cos zrobic??

2. Lotnik421 Xbox One

3. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Nieprawda! Profil uległ uszkodzeniu na konsoli zbanowanej. Jeżeli dostajesz bana to kolejne granie na tej konsoli prowadzi do uszkodzenia profila i save'ów z gier w które tam grałeś. Jeżeli jest to profil online, to po prostu odzyskaj sobie ten profil poprzez Xbox Live na konsoli oryginalnej. Jeżeli offline to nie wiem czy jest możliwość odzyskania tak uszkodzonego profilu. Aby konsola zbanowana nie niszczyła profili i saveów konieczne jest przywrócenie tej konsoli stanu z przed bana - poszukaj tematów na temat odzyskiwania możliwości zapisu na dysku na zbanowanych konsolach. Jeżeli pomogłem - kliknij Dziękuję.

4. Adrik

Adrik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zduńska Wola
    Pewnie wyjąłeś memorke podczas logowania czy coś takiego. Mi tak się stało jak przeniosłem profil z hdd na bardzo wolnego pendrive. Bardzo długo mi się profil logował to wyciąłem pendrive z xboxa i włożyłem jeszcze raz i profil już był uszkodzony. Teraz nic innego nie możesz zrobić jak przywrócić gamertaga z xbl.

5. BioPower

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    CoD MW 2
    Mylisz sie.. nie zrozumiales mnie przenioslem profil z oryginalnej konsoli na pirata i bylo ok normalnie gralem na piratach i kiedy wracalem z profilm na oryginalna konsole to wtedy profil sie uszkodzil a na piracie dzialalo
    odzyskalem potem profil na oryginalnej bez problemu
    jeden koles mi powiedzial ze takie cos dziala normalnie bo on widzial ale niewie czemu mi uszkodzilo profil przy powrocie na oryginal

hmm moze trzeba bedzie pomyslec o tym co napisales zeby pzywrocic konsole z e stanu z przed bana

6. petroz

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Nie mów mi że się mylę, bo w tej sytuacji się nie mylę. Uszkodzony profil będzie działał tylko na zbanowanej konsoli a nie będzie działał na żadnej innej. Wiem bo miałem identyczną sytuację. Odzyskanie stanu sprzed bana na konsoli wszystko naprawi. Ponownie - wiem to z własnego doświadczenia. Temat był skierowany do tych co się "znają". Więc nie kwestionuj tego co napisałem, skoro wiem o co chodzi. Jakbym nie wiedział to bym nic nie pisał.

7. BioPower

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    CoD MW 2
    hmm skoro tak twierdzisz noto sorka
    jak mozesz to daj znac jak sprowadzic konsole do stanu z przed bana.
    niewiem gdzie tego szukac a z reszta moze chcialbym cos zapytac a narazie poza dzialem 'dla swiezakow' niemoge pisac

8. petroz

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    może jeszcze frytki i cole? kurcze koleś - to tobie zależy - staram się pomóc, ale jeżeli czegoś chcesz to ty się wykaż inicjatywą. Odezwij się na priva jutro to podam ci GG i możemy pogadać.

9. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Nie ma czegoś takiego jak "przywrócenie konsoli do stanu sprzed bana". TO nie Windows że sobie możesz przywracać system.
    Jedyne co musisz zrobić to odblokowac profil. Potrzebne do tego będzie pendrive i troche czasu. Poradnik jest w artykułach. Będziesz to musiał robić za każdym razem kiedy zalogujesz sie na zbanowanej konsoli.

10. petroz

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Chyba jednak jest. Polega to na odzyskaniu konfiguracji zapisanej w wewnętrznej pamięci nand konsoli która zawiera aktualną konfigurację, ale także backupy poprzednich na wypadek gdyby system nie wstał po aktualizacji. Tak się składa, że w tej że pamięci są także zapisane informacje o zbanowaniu konsoli. Jak już napisałem - wiem, bo przez cały ten proceder przeszedłem. Po odzyskaniu konfiguracji backupowej konsola w trybie offline działa tak jak przed banem. Po ponownym podłączeniu do sieci znowu dostajesz bana, ponieważ info o zbanowanych konsolach są w bazach danych microsoftu i musisz robić to od nowa. Jak już raz napisałem - wiem co piszę. Jak bym nie wiedział to bym nie pisał i nie robił z siebie głąba.

11. thekoniq

thekoniq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Witam mam problem, aczkolwiek brat (Sukin********) skasował mi konto (offline) na którym grałem rok. Mam savy, ale nie mogę ich odtworzyć na nowym profilu... Czy da się jakoś "przypisać" savy, do innego profilu przez jakiś program??? Bardzo proszę o odpowiedź

Wczytywanie...

Poleć forum