1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przenoszenie punktow osiagniec

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez m4lina, Sierpień 1, 2010.

1. m4lina

m4lina Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Temat moze troche dziwny. Ale nie znalazlem jeszcze takiego. Wiem, ze zeby przeniesc dane ze starego typu konsoli na konsole sleek czy slim (nie wiem jak sie mowi .) trzeba miec przejsciowke. Ale jak to jest z punktami? One sie nabijaja na moje konto czy jak? Czy na dysk? I jezeli bede mial nowa konsole, moge tam odpalic moje aktualne konto live? Normalnie sie zalogowac i miec osiagniecia itp. Czy musze wszystko od nowa robic?

pozdrawiam, m4lina

2. Lotnik421 Xbox One

3. RiiiKko0

RiiiKko0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Możesz użyć opcji "Odzyskaj Tag Gracza" A potem już z górki. Wszystkie osiągnięcia będą na twojej nowej konsoli.

4. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Punky sa na konkretne konto. Save tez sa na kontkretne konto. Mozesz przeniesc albo przez funkcje Odzyskaj Tag Gracza albo przeniesc poprzez pendrive.

5. m4lina

m4lina Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mowicie ze przez odzyskaj tag gracza...ale to musze miec to na pendrive? Czy jak? Czy on sciagne wszystko z bazy danych? majkrosoftu

6. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    sciagnie wtedy tylko konto. save zostana na starej konsoli.
    Jesli chcesz wszystko przeniesc to przez pendrive. Jak masz najnowszego dasha to mozna go skonfigurowac prosto do konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum