1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przenoszenie save na nową konsolę

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ibisz, Czerwiec 11, 2011.

1. ibisz

ibisz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Posiadam konsolę już od ponad 3 lat - przerobioną, w międzyczasie zgarnąłem bana. Mniejsza o to. Niestety jej czas dobiegł końca, miałem już dwie usterki (brak obrazu, później przegrzewanie ramu), dzisiaj moją konsolę dopadł E74. Nie powiem, że mnie to nie zdenerwowało, ale oczywiście liczyłem się z tym, że te "serwisy" z allegro skrócą żywotność mojej konsoli :) I teraz przechodzę do rzeczy: Chcę kupić nową konsolę, Slim 4GB. Czy jest możliwość przesłania save'ów z tej konsoli na nową? Nie chodzi mi o gamertag, pal licho gamescore, szkoda mi tylko tych save'ów. Wiem, że jest tu trochę takich problemów, ale poczytałem co się da i jednoznacznej odpowiedzi się nie doszukałem, lub były już przedawnione. Czy zmieniło się coś w związku z możliwością użycia pendrive'a jako dysk?
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    dysk ze starej konsoli podpinasz pod slima i po problemie,najpierw musisz go oczywiscie wyjac z obudowy bo do slima wchodzi bez

4. ibisz

ibisz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No rozumiem, ale czy plik z savem nie będzie uszkodzony?

5. oNe

oNe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Nie będzie

6. ibisz

ibisz Świeżak Świeżak

Polubienia: