1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przenoszenie save na nowe konto

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez szczepan997, Lipiec 11, 2015.

1. szczepan997

szczepan997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Cześć,

czy jak przeniosę save gry z mojego głównego konta na całkowicie nowe konto na którym chce grać przez live w tą gre, to czy ewentualnie dostane bana na oba konta czy tylko na to nowe?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przeniosłem kilka swoich zapisów z ulubionych gier pomiędzy kontem offline na konto online i nigdy z tego powodu nie miałem problemów. Jak zrobisz to umiejętnie to raczej nie ma się czego bać.

4. szczepan997

szczepan997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    No tutaj na obu kontach grałem przez live, dlatego też się pytam, żeby nie zablokowali mi tego głównego.

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ryzyk fizyk kto nie ryzykuje ten traci :p Parę lat temu z ciekawości zrobiłem konto live odpaliłem na nim kilka gier i edytowałem je odblokowując naraz wszystkie achiwmenty oraz stroje, logowałem się na nie 2 miesiące temu i nadal było bez bana.
    Ja do niczego nie namawiam ale prawdopodobnie dopóki ktoś na ciebie nie doniesie i nie sprawdzą gruntownie konta to nic się nie stanie, każdy kto kombinuje robi to na własną odpowiedzialność i jest świadomy ewentualnych konsekwencji.

Wczytywanie...

Poleć forum