1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przenoszenie save'ow na karte pamieci

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dominator87, Grudzień 3, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. dominator87

dominator87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Przy próbie przeniesienia/skopiowania save'ów ze zbanowanej konsoli na kartę pamięci wyskakuje mi, że muszę się zalogowac. Jak chce się zalogowac na swój profil wyskakuje mi komunikat: "Dane konta w usłudze Xbox live są nieprawidłowe. Użyj profilu, który zawiera prawidłowe dane konta lub odzyskaj profil z usługi Xbox live". Konto odzyskałem na nowo zakupionej konsoli, ale nie bardzo rozumiem co to ma do zbanowanej konsoli, która przeciez nie łączy się netem? Ktos ma jakis pomysl co zrobic?

P.S. Jak wybieram inny profil dla przetestowania (na którym mam tylko parę jakichś nieznaczących save'ów) to nie widzi mi karty pamięci. Z kolei jak wchodzę w wybór muzyki lub np zdjęc zapisanych na tej karcie to karta jest widziana przez konsole..

2. Lotnik421 Xbox One

3. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Nie przeniesz save, ponieważ przy banie zostały uszkodzone. Przykro mi juz nic z tym nie zrobisz :(

4. claudii

claudii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum