1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przenoszenie zawartości do nowego xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adiq117, Sierpień 14, 2010.

1. adiq117

adiq117 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radzionków
    Mam do was pytanie.
    Sprzedaje mojego elita i mam zamiar kupić nowego slima.

Powstaje problem.
    Na elicie mam wszystkie save'y, kupione za M$ arcadowki, indie games i premium theme.

Jak przenieść tą zawartość na nowego klocka?

Prosze o przeniesienie tematu do Xbox 360 -dyskusje na temat Konsoli

2. Lotnik421 Xbox One

3. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Osiągnięcia przez opcję Odzyskaj Tag Gracza, a gry z Live itp. przez pendrive'a. Nie mam Xbox Live i tego nie robiłem, ale wiem, że tak można i jest to najlepszy sposób.

Pomogłem? Kliknij dziękuję :).

4. adiq117

adiq117 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radzionków
    Wiem że save'y można przez pendriva to nie będzie problem. Ale czy na pewno arcadowki itp. stuff też tak można przekopiować?

5. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Savy przez odzyskaj Tag gracza, a gry Arcade na pendrive'a. Po prostu przenosiz zawartość z dysku na pendrive'a. Wszystko (chyba, ale raczej na pewno ;)) możesz przenieść na inną pamięć.

Wczytywanie...

Poleć forum