1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przenoszenie zawartosci konta na inne problem?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kaptur2, Październik 17, 2013.

1. kaptur2

kaptur2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam was, chcialem zapytac czy jak mam 1 konto z jakimstam tagiem na nim powiedzmy fife dvd i mortala pobranego z xbl czyli na hdd, a przypomnialem sobie tez ze mam drugie konto na xbl ktore zakladalem kiedys jest ono czyste i czy mam mozliwosc przeniesienia tych moich osiagniec z pierwszego i nie wiem jeszcze czego na to drugie konto co jest puste? chodzi mi glownie o to ze na tym zapomnianym koncie mam przypisany taki TAG co mnie interesuje i w sumie o to mi tylko chodzi, bo wiadomo ze na tym co juz pogralem zmiana taga bedzie platna, jak by to wygladalo?

dziekuje za info

dodam ze wszystko znajduje sie na mojej konsoli, tzn to puste konto jeszcze nie ale jesli da sie to zrobic to sie na nie zaloguje wtedy.

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3211
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nic nie przeniesiesz...
    Jedynie możesz przenieść licencje z tego konta na konsole, gry będą działać na innym koncie.
    GS nie przeniesiesz.

4. kaptur2

kaptur2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    co oznacza ze przeniose licencje z tego konta na konsole? jaka licencje? sorry za glupie pytania ale gubie sie jeszacze w tym xbl

5. kaptur2

kaptur2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czy jak zaloguje sie na drugie konto w xboxie i aktywuje golda to czy bede mogl grac multi w mortal kombat ktore pobralem z xbl na 1wszym koncie? zna ktos odpowiedz na to pytanie

Wczytywanie...

Poleć forum