przenoszenie zawartosci konta na inne problem?

kaptur2

Świeżak
Świeżak
Witam was, chcialem zapytac czy jak mam 1 konto z jakimstam tagiem na nim powiedzmy fife dvd i mortala pobranego z xbl czyli na hdd, a przypomnialem sobie tez ze mam drugie konto na xbl ktore zakladalem kiedys jest ono czyste i czy mam mozliwosc przeniesienia tych moich osiagniec z pierwszego i nie wiem jeszcze czego na to drugie konto co jest puste? chodzi mi glownie o to ze na tym zapomnianym koncie mam przypisany taki TAG co mnie interesuje i w sumie o to mi tylko chodzi, bo wiadomo ze na tym co juz pogralem zmiana taga bedzie platna, jak by to wygladalo?

dziekuje za info

dodam ze wszystko znajduje sie na mojej konsoli, tzn to puste konto jeszcze nie ale jesli da sie to zrobic to sie na nie zaloguje wtedy.

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Nic nie przeniesiesz...
Jedynie możesz przenieść licencje z tego konta na konsole, gry będą działać na innym koncie.
GS nie przeniesiesz.
 

kaptur2

Świeżak
Świeżak
co oznacza ze przeniose licencje z tego konta na konsole? jaka licencje? sorry za glupie pytania ale gubie sie jeszacze w tym xbl
 

kaptur2

Świeżak
Świeżak
czy jak zaloguje sie na drugie konto w xboxie i aktywuje golda to czy bede mogl grac multi w mortal kombat ktore pobralem z xbl na 1wszym koncie? zna ktos odpowiedz na to pytanie
 

Do góry Bottom