1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przenoszenie zawartości między konsolami przez pendrive

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Rayearth, Lipiec 2, 2011.

1. Rayearth

Rayearth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Czy jeżeli kolega wgra sobie na pendriva dodatek do GoW2 - All Fronts Collection to czy ja w jakiś sposób będę mógł przenieś ten plik z pendriva na swoją konsolę (bezprośrednio albo przez odzyskane konto kolegi na mojej konsoli)?

Generalnie mam go zakupionego na swoim koncie, ale nie chce mi się do końca pobrać więc kombinuję na inne sposoby.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rayearth

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    a o co konkretnie chodzi?

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1062
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tylko jesli przeniesiesz licencje konta kolegi na swoją konsole. Dodatek ma zapewne blokade regionalna dlatego ci go nie pobiera

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

5. Rayearth

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Dodatek nie ma blokady regionalnej. Jest dostępny na polskim XBL. Po prostu nie chce się do końca pobrać u mnie.
    Dlaczego miałoby zadziałać dopiero po przeniesieniu licencji skoro kupiłem go na swoim koncie a jedynie dostarczam plik z innej konsoli?

Generalnie nie jestem zaznajomiony z tymi procedurami i rozważam sobie tylko logicznie to postępowanie.

Wczytywanie...

Poleć forum