1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przenoszenie.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ReXx, Lipiec 22, 2010.

1. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam propozycję. Jak się przenosi temat to się nie zostawia odnośników.
    Dziś dział dla świeżaków wygląda jak śmietnik:
    http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/
    Co drug link to odnośnik. Jak się sprząta to się chyba nie zostawia papierków :).
    Jeżeli one zostają to po co przenosić skoro są w tym samym miejscu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    99% odnośników znika po 24 godzinach.
    Czy dział Świeżaki jest czytelny ? wg mnie nie, ale nie mi tu decydować.
    Myślę iż warto nad tym tematem pochylić się jeszcze raz.

4. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    tobie się to nie podoba ,a inny user ma problem ze znalezieniem tematu który jeszcze sekund temu widział !!

Do tego jest to ułatwienie dla modów ,jak widzę ze jest kilka odnośników w dziale Świeżak ,to wiem ze jest posprzątane i nie trzeba przegląda od nowa wszystkich tematów.

Jak Promi napisał po, 24h odnośniki są kasowane, zobacz sobie kilka stron wstecz

5. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie no modki nie dawać du.py i nie bawić sie w jakieś odnośniki bo to psuje widok, co z tego ze przeniesiesz temat, jak caly dzien widac te odnosniki, a po 24h to juz nikogo nie robi, że znikną bo przyjdą nowe tematy *ewentualny nowy spam*.

Przenosic bez odnośników i już. Ja tak robiłem i nigdy nie było problemów.

Wczytywanie...

Poleć forum