1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przepisywanie licencji

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez victhe, Lipiec 13, 2011.

1. victhe

victhe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, mam pytanie, ponieważ podjąłem decyzję że będę kupował gry tylko za punkty m$.
    Problem w tym, że chciałbym też pożyczać gry kolegą. Czy można zrobić tak, bym przepisał na niego licencje, a on po 2 tyg by mi ją przepisał z powrotem?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z tego co się orientuje to licencje można przepisać raz na rok, ale nie używam liva i nie jestem pewien.

4. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Licencję na koncie można przenieść raz na miesiąc. Ostatnio sam kupiłem konto silver na pół z kolegą i powiadomiono mnie, że następna możliwość przeniesienia licencji będzie 11 sierpnia.

5. fanatyk22

fanatyk22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    licencje przepisuje sie co 121 dni

6. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ehhh... Przesyłanie licencji

@fanatyk, to tak na potwierdzenie twojej informacji, bo każdy podał co innego.

7. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Po zakupie gry też trzeba czekać 4 miesiące, żeby pierwszy raz przenieść licencje?

8. chudini3

chudini3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zabrze
  9. thomaspl

thomaspl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja również dołączę się do pytania, bo kupiłem parę dni temu 2 konta z 6kmsp i drugie z grami.
    1. Czy po przepisaniu licencji traci się możliwość grania na 1 konsoli? Takie pytanie bo za 6k punktów kupiłem 2 gry i po kilku dniach (prawdopodobnie sprzedawca zmienił hasło maila) a sprzedaje on również konta z grami i by się nie okazało, że po 4 miesiącach sprzeda konto z tamtymi grami, ktoś przeniesie licencje i ja nie będę miał możliwości gry. Czy jak już te gry mam to się niczego nie muszę obawiać, że kiedyś poprostu wyskoczy "nie możesz uruchomić tej gry"?

2. Od innego sprzedającego kupiłem konto z grami, czy dla pewności zmienić hasło na maila?

Dziękuję bardzo za odpowiedzi.
    ps. szukam i szukam podobnego tematu i nie mogłem znaleźć dlatego się zwracam z takim pytaniem.

10. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    maker3: nie jeżeli ty kupujesz konto jako 1 to wszystko jest ok ściągasz sobie na konsole gry. Oddajesz kumplowi konto on przenosi licencje na swoją konsolę, dopiero jak trzecia osoba chce korzystać z konta (pobrać wszystko z licencją) to musi czekać 4 miesiące.

thomaspl:

ad1. Nie nie traci się. Może tak być dlatego lepiej hasła zmieniać zaraz jak się wszystko pobierze. Konta nie zobaczysz po 4 miesiącach tylko wcześniej. Nie jak masz na dysku to możesz spać spokojnie.

ad.2 Tak zmień hasło.

11. thomaspl

thomaspl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dziękuje serdecznie za rzeczową odpowiedz. Już jestem spokojniejszy.

Wczytywanie...

Poleć forum