1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przepustka sieciowa?!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dogg, Grudzień 8, 2012.

1. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Kupilem dzisiaj za pomoca konta z punktami (legalnymi, jak twierdzi sprzedawca, choc szczerze w to watpie) Maksa Payna 3. Po przejsciu kilku misji na singlu, na moim wlasciwym koncie, chcialem zagrac na multiplayerze i... pojawil sie komunikat, ze musze wykupic przepustke sieciowa. What?! Kupilem teoretycznie zupelnie legalnie, po pelnej cenie gre, aby zaplacic 2/3 jej ceny za sama przepustke?! Prosilbym o pomoc, bo az nie moge uwierzyc, ze musze dokupic jeszcze Season Pass.

Wysłane z mojego Arc S za pomocą Tapatalk 2.

2. Lotnik421 Xbox One

3. rufus282

rufus282 Banned Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zza miedzy.
    Odp: Przepustka sieciowa?!

Max payne wogóle nie potrzebował przepustki sieciowej do gry w multi, a przepustka sezonowa to co innego i nie jest konieczna chyba że wybrales tryb gry żeby losowaly się mapy z dlc.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Odp: Przepustka sieciowa?!

Faktycznie. Po wejsciu do trybu multiplayer poprosilo o pobranie tych pakietow kompatybilnosci Multiplayer, a nie przepustki. Dziekuje za pomoc ;)

Wysłane z mojego Arc S za pomocą Tapatalk 2.

Wczytywanie...

Poleć forum