1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przepuszczanie gier przez ABGX.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez >>Patryk<<, Styczeń 7, 2012.

1. >>Patryk<<

>>Patryk<< Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, sporo ostatnio czytałem na forum o przepuszczaniu gier przez ABGX'a. Wiem tyle, że program przy odpowiednich ustawieniach doda do gry jakieś patche. Zawsze gdy nagrywałem gry nie używałem ABGX'a no i wszystko zawsze pięknie śmigało, od razu mówię- Xbox Live mnie nie interesuje. Pytanie- czy wspomniane patche wpływają w jakiś sposób na sprawność gry, czy są tylko potrzebne do grania online? :confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Żeby gra odpaliła na LT+3.0 musisz ją przepuścić przez ABGX żeby dograł tzw. Topologydata, jak wypalasz płyte bez przepuszczania przez abgx owszem będzie działać ale na LT+2.0 żeby działała na LT+3.0 musisz przepuścić przez najnowszego ABGX 1.0.6.

4. >>Patryk<<

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie nagrałem Call of Duty MW3 bez przepuszczania przez ABGX i nie chodzi, zmarnowałem płytę. Teraz przepuściłem obraz przez ABGX według tego poradnika http://xboxforum.pl/artykuly-f31/%5Btutorial%5D-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-a-120365.html#post942283, wyskoczyło m.in.: "The first 12 sectors of topology are blank!" na czerwono, niżej "Your topology data doesn't match the file in the database!" na żółto, jescze niżej "Topology data was successfully fixed!" na zielono, dalej znowu na zielono "Basic Stealth check passed", mogę nagrywać? Na Xboxie mam LT 3.0.

5. GebelsX

GebelsX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Microsoft
    Topology data was successfully fixed! tak

6. >>Patryk<<

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale jest też "The first 12 sectors of topology are blank!", a to niby oznacza, że gra jest przygotowywana na LT 2.0, a nie 3.0, a ja mam 3.0

7. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jeśli wyskoczy Topology data was successfully fixed! To gra nadaje się do nagrania.
    EDIT
    "Ale jest też "The first 12 sectors of topology are blank!", a to niby oznacza, że gra jest przygotowywana na LT 2.0, a nie 3.0, a ja mam 3.0"
    Wyskakuje na początku bo nie ma topology za moment program dogrywa i jest successfully.

8. >>Patryk<<

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zaraz nagram, ciekawy jestem czy zadziała, głupio by było stracić drugą płytę.

EDIT:
    Wszystko ładnie się nagrało. Dzięki wszystkim za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum