Przerabiać czy nie ??

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Przerabiać czy nie ??

dzony napisał:
grzech1991 napisał:
wiem że ps3 da się przerobić tylko nie jest problem z samym przerobieniem tylko z płytami i nagrywarką - odpowiednio 50 zł i 3500zł a no i jeszcze jeden czynnik gry mają po 10-20GB
Jak potrafisz to podziel się tym ze światem, będzie przełom.
Mozliwe jest zrzucenie obrazu gry na dysk poprzez linuxa, a nastepnie zbootowanie go (jednak grac sie jeszcze nieda) co juz sie udalo.

Przegraniwe tez jest mozliwe, ale sa problemy z uruchomieniem tych gier.

Mysle jednak ze dzieki wbudowanej obsludze linuxa niedlugo kopie nie beda juz problemem.
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Przerabiać czy nie ??

Jak potrafisz to podziel się tym ze światem, będzie przełom.

a czy ja napisałem że wiem co i jak? piszę teoretycznie... to co wiem z newsów

"Odnosiles sie do bana, a to czy sie gra online na piratach znacznie zwieksza prawdopodobienstwo jego otrzymania."

napisalem ze ms nie widzi na jakiej plycie grasz i to nie ma nic do rzeczy - obecnie jak konsola nie zbanowana i korzystasz z sprawdzonych relasow to obecnie nic nie wykryja a o betach zapomnij...
 

szon30

Świeżak
Świeżak
Odp: Przerabiać czy nie ??

Mam pytanie troszke z innej beczki, chce kupic xboxa360 elite i czy sa gdzies w sieci biosy ktrymi mozna sfeshowac czytnik ?? Czy ktos z was juz to robil na wlasna reke ?
Pytam bo jak do tej pory sam wszystko sobie robilem na kompie wiec wygrywanie nowego biosu do napedu optyczngo to nic wielkiego.
Z gory dzieki za jakies info.
 

kost26

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Przerabiać czy nie ??

PRZERABIAC.Kogo stac na gry po 2 stowy?
 

inqognito

Świeżak
Świeżak
Odp: Przerabiać czy nie ??

Ja też długo się wahałem, przez rok katowanie 2 oryginałów- mam już dosyć, za dużo wypasionych tytułów, obok których nie da się przejść obojętnie:)nie masz kasy na gry-PRZERABIAĆ
 

mich0001

Świeżak
Świeżak
Odp: Przerabiać czy nie ??

pewnie ze tak przerabiac ;D
 

ciosu

Świeżak
Świeżak
Odp: Przerabiać czy nie ??

przerabiac pgr4 pl rzadzi:).....mieliscie nieraz takie problemu ze np gra chodzi jednej osobie a koledze na tym samym napedzie juz nie chodzi???
 

Darwin1

Świeżak
Świeżak
Odp: Przerabiać czy nie ??

Witam serdecznie! Mam troszke inne pytanie mam odlozone pótora klocka (1500 pln) w gre w chodzi modernizacja kompa albo x360. Chodzi mi o sprzet do grania. Wiadomo ze o gry na kompa nie trudno i nie ma problemów cracami i takimi tam zawsze wszystko chodzi wyjatkiem jest wlasnie ciągła modernizacja. Wiec zastanawiam sie na zakupem konsoli oczywiscie przerobionej nie stac mnie na orginalne gry, z tym ze duzo sie słyszy a to ze bany leca albo napędy padają jakieś diody śmierci itp. ogólnie duza awaryjność x360. Proszę o rade.
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Przerabiać czy nie ??

nikt Ci nie poradzi, wybór należy do Ciebie
 

jabar24

Banned
Użytkownik
Odp: Przerabiać czy nie ??

"balwan" - flashuj !!, moim zdaniem nie ma sie nad czym zastanawiać, ja mam konsole od lutego, w marcu była już potraktowana Extreme Flash 5.2C , do dziś zreo problemów (nie gram przez XB LIVE) - ja to sobie tłumaczę tak: jeden orginał ok 200 zł, jedna kopia max 20 zł ,mam prawie 30 gier-to jest powiedzmy ok 900zł,a nie 9000zł ;) , odpukać jak Ci padnie konsolka,to chocbyś nawet miał kupić nową to i tak Ci wyjdzie taniej.. ot takie jest moje skromne zdanie. Pozdrawiam !!

PS. Dla takich gier warto żyć :) :
Gears of War
Forza 2 PL
PGR 4 PL
BIOSHOCK !!
HALO 3 !!
pominąłem coś?? ;)
 

victorboss

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Przerabiać czy nie ??

ja wlasnei kupuje konsole odrazu przerobiona i uwazam ze nawet jesli kogos stac to i tak gra za 200 zl ktora mozna przejsc w kilka dni to wyrzucenie kasy w bloto wiec ... :)
 

sycylian

Świeżak
Świeżak
Odp: Przerabiać czy nie ??

Jezeli stac cie na zakup nowych gier na ktore masz wlasnie ochote to nie warto, w przeciwnym wypadku jak najbardziej :D:D:D ;D
 

Mietak5

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Przerabiać czy nie ??

A ja mam pytanie troche innego typu. Zamówilem x360 przerobionego odrazu z grami zastanawiam sie czy jest sens grac przez net. i takie pytanie odnosnie bana jezeli mnie zbanują to wogole nie bede mogl juz grac na tej konsoli czy poprostu wchodzic i grac przez net???
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Przerabiać czy nie ??

jooker napisał:
Mam dosc ważne pytanie!!Mianowicie microsoft wygrywa jak jesteśmy online czy mamy sflashowany napęd!! Skoro mam przerobiona konsolę, ale działam online tylko na oryginalnych grach to także moge dostac bana!!??!! :eek: No bo skoro wykrywa napęd a nie pirata...........
Wykrywa i to i to, wiec jesli grasz na oryginalach to tak, mozesz dostac bana, ale szansa jest troche mniejsza.
 

Darwin1

Świeżak
Świeżak
Odp: Przerabiać czy nie ??

Mietak5 napisał:
A ja mam pytanie troche innego typu. Zamówilem x360 przerobionego odrazu z grami zastanawiam sie czy jest sens grac przez net. i takie pytanie odnosnie bana jezeli mnie zbanują to wogole nie bede mogl juz grac na tej konsoli czy poprostu wchodzic i grac przez net???
Przyłączam sie do tego pytania!!! prosze o odpowiedz:)
 

Kober123

Świeżak
Świeżak
Odp: Przerabiać czy nie ??

Przerabiac chyba nie stac cie na kupywanie gierek za 200 zl a co do Xbox Live napewno sa przerobki ktore ci pozwola cieszyc sie nim...znalazlem ostatnio na allegro goscia ktory ci pomoze....poszukaj..
 

jabar24

Banned
Użytkownik
Odp: Przerabiać czy nie ??

Witam, a ja słyszałem że na x360 mozna grać przez stare i lubiane programy ze starego XBOX'a
mianowicie: XBConnect , oraz : X Link Kai , nie wiem na 100% czy to prawda,bo nie sprawdzałem, ale ponoć trzeba mieć dobre łącze do tego, no i oczywiście nie gra się na serwerach M$ ,czyli mozna grać na kopiach bez obawy o bana, no i najważniejsze : nie trzeba za to płacić :)
Jak ktoś ma szersze informacje na ten temat to proszę o potwierdzenie czy to napewno działa.
pOzdrO !! 8)
 

ADEKSZ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Przerabiać czy nie ??

Mam pytanie, jak jest z flashowaniem Hitachi 0079FL? Podobno jest UNFLASHABLE :'( :mad: :(
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Przerabiać czy nie ??

Da się 8)
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Przerabiać czy nie ??

ADEKSZ napisał:
Mam pytanie, jak jest z flashowaniem Hitachi 0079FL? Podobno jest UNFLASHABLE :'( :mad: :(
Musisz przylutować tzw. Passkey''a (taki scalak .) na czas flashu później możesz go dolutować :)

O takie sośiq:
http://www.allegro.pl/item317631545_maximus_passkey_flash_79fl_fk_.html

Jak nie umiesz lutować to musisz komuś dać do lutowania :)
 

Do góry Bottom