1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerabiam Klocka na LT 3.0 Potrzebuje pomocy.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sliski125, Maj 14, 2013.

1. Sliski125

Sliski125 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    Witam, wiem że jest mnóstwo tematów ale potrzebuje fachowej odpowiedzi która pasuje do mojego problemu. Mój napęd to LiteOn DG-16D2S 83850c Dashboard 16203. Mam już przerobioną konsolę ale nie wiem na co bo to mój tata załatwiał na giełdzie a on się na tym nie zna ... Tak czy inaczej gry z XGD3 nie działają... Wszystko jest zlutowane. Jaką wersje LT 3.0 mam zgrać ? I jak można zdobyć kod napędu bez Adaptera USB SAPA... Słyszałem że są jakieś domowe sposoby na to. Tak jak mówię konsola już była przerabiana tylko nie wiem jak sprawdzić na co. Liczę na szybkie i konkretne odpowiedzi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Jak masz klucz z napedu to flash tylko jakmgo nie masz musi probe wyciagnac. Wgrywasz soft 0251

4. Sliski125

Sliski125 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    Z tym że ja nie wiem jak ściągnąć ten kod, bo nie mam urządzeń do tego, a wiem że da się jakoś domowym sposobem to zrobić bez kupowania tego adaptera. Jakiś myk ze szpilkami z tym że nie mam pojęcia na jakiej zasadzie.

Wczytywanie...

Poleć forum