1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przerabiane gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Addik, Marzec 11, 2011.

1. Addik

Addik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam . Mam pytanko da rade przerobic gre ktora chodzi tylko na samsungach i hitachi zeby mogla smigac i na benqu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Grę przerabia się przez zmianę Wave a napędy posiadają firmware wgraj do napędu LT+ i każda gra będzie Ci działać bez konieczności zmiany Wave

4. Addik

Addik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Troszke skomplikowane dla mnie to jest;p a na jaki wave zmienic zeby gra chodzila ? Bo kompletnie zielony w tym jestem. ;p

5. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    to zależy jaki masz firmware jak masz jakieś gry na płytach które działają to zgraj je z powrotem na dysk programem ImgBurn i przepuść przez 360WavePatcher

PS
    360WavePatcher pokaże Ci jaki masz właśnie Wave i każdą ściągnięta grę będziesz musiał właśnie przerobić na taki sam w tym samym programie. Polecam za 40zika u kogoś ogarniającego wgrać LT+ i mieć z głowy zabawę w przerabianie

Wczytywanie...

Poleć forum