1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerabianie dysku pod Xboxa.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez druteron, Kwiecień 16, 2010.

1. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Otóż szukałem odpowiedzi na moje pytanie, ale nie znalazłem zadowalającego mnie wyniku. Mianowicie chciałem kupić większy dysk WD do Xboxa o pojemności 250GB. Wiem, że musi być to model BEVS, jednak tak jak pisałem wcześniej doczytałem się, że model BEVT też może być. Czy to jest prawda? Przerobię go samodzielnie, bo nie jest to wielka filozofia. Aha, jeszcze jedna sprawa, czy tak przerobiony dysk będzie działał z najnowszym dashem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. michu282

michu282 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wronki
    BEVT, BEVS i tam jakieś ich pochodne dają się przerobić, no i będzie działać z nowym dashem.

4. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Ok, dzięki! Temat do zamknięcia.

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia: