1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przerabianie gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez maciexx123, Wrzesień 4, 2011.

1. maciexx123

maciexx123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć na forum jestem nowy :) wiem, że na początku powinienem użyć szukajki i popatrzeć trochę, ale forum jest ogromne, a ja po pierwsze mam trochę ograniczony czas do netu i niezbyt dużo czasu :/ prosiłbym o normalne odpowiedzi a nie coś typu "poszukaj było". Otóż na swojej konsoli mam napęd Samsunga i wgranego iX 1.5, dotychczas wszystkie gry jakie ściągałem przerabiałem 3rd.wave.patch i wszystko mi ładnie działało, ale już NFS czy Dirt3 nie działają :/ czy czeka mnie nowy flash czy jest dostępny jakiś patch który pozwoli na zrobienie obrazu pod mojego softa ? zgóry dziękuję za wszystkie pomocne odpowiedzi i proszę o wyrozumiałość dla świeżak. PS. nie jestem jakimś dzieciakiem, który dostał konsole na 8 urodziny, lubię pograć a nimożność grania w nowe gry mnie trochę wkurza :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    jestes trochę do tyłu....najlepiej wgrać nowy dashboard i nowy soft 1.91....zaraz powinien byc 2.0

4. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Poszukaj, było
    A tak naprawdę nie opłaca ci się kombinować i szukać, bo musiałbyś aktualizować konsolę, szukać starszych dashy, uzywać activate.iso i co tam jeszcze. Uzbrój się w cierpliwość, na dniach ukaże się nowy flash, który rozwiąże wszelakie problemy. Wtedy sobie przerobisz i będziesz mieć problem z głowy

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Dirt powinien działać, NFS i inne gry z ap nie pójdą. Przerób konsolę do lt 1.91 i wgraj najnowszy dash, później konieczny będzie następny flash do 2.0, ale na razie nie wiadomo kiedy wyjdzie.

6. maciexx123

maciexx123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wiem że jestem do tyłu z tym :/ dawno się nie grało a teraz fajne gierki wychodzą :) ostatnio przerabiałem sam więc teraz też powinienem dać radę chyba z jakąś instrukcją :) to czekam na nowy soft i dashboard, jest może gdzieś tutaj do pobrania ?
    aha i jeszcze jedno, przypuśćmy, że będę miał już ten nowy soft, to nagrywam obraz po prostu przez CloneCD czy potrzebne będą jeszcze jakieś kombinacje ?
    pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi :)

7. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jeżeli wgrasz 1.91 to żadne kombinacje nie będą potrzebne. Na forum jest poradnik i pliki

8. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Przepuść obraz przez abgx i potem nagraj

Wczytywanie...

Poleć forum