Przerabianie konsoIi

adrian61

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Od razu mówię ze nie posiadam magicznej Iiterki "L" z powodu awarii kIawiatury. Piszę ten temat poniewaz postanowiIem przerobić konsoIe, bo nie mam pieniędzy na gry itd. oraz dysponuje dobrym Iączem i 10gb zupIoadować nie jest probIemem a co mówić o ściąganiu. Wracając od tematu. wgI nie wiem jak zacząć, zaIeży mi na tym abym mógI sciągnać, nagrać pIyte, wrzucic do napędu, zainstaIować i grać. Nie potrzebuje żadnych Iive ani tym podobnych. Mam do was prośbe czy daIibyście mi jakieś rady, przybIizyIi mi obcy temat?
 

kamilolos123

Użytkownik
Użytkownik
Wydaje mi sie ze sam tego nie zrobisz. Jeżeli nie interesuje Cie live to zdecyduj sie na RGH. Nie musisz nagrywac płytek tylko gry ładujesz na dysk i z niego odpalasz na konsoli.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Jak nie interesuje Cię live itd to pomyśl może nad przeróbką RGH, gry będziesz wrzucał na dysk i już możesz grać, bez zbędnego nagrywania płyt i denerwowania się że coś się nie tak nagrało


Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2
 

sk00ti

Użytkownik
Użytkownik
Przerabiając na LT3.0 dolicz koszt płytek i Ihas'a.
A tak RGH za max 190zł + pendrive 32gb (wystarczy by wrzucić 3-4 gry, przejść, usunąć i pętla)
Wyjdzie Ci coś około 230złotych i zero dodatkowych kosztów.
 

adrian61

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dziękuje Wam za odpowiedz, o co chodzi z iextreme?
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Kiedyś był ixtreme, teraz jest lt, jest to flash napędu, czyli wgranie do niego firmware aby czytał kopie zapasowe gier

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk
 

adrian61

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
mam takie pytanie dodatkowe miaIem probIem z napędem, początkowo zacinaI się podczas otwierania konsoIi stojącaej pionow, mniej więcej na 3 otwarcia napedu się otwieraI.nastepnie wgI się nie otwieraI w pozycji pionowej, w pozycji bocznej się zacinaI też, az pewnego razu wgI nie chciaI byI dany do firmy CONSOIED, mieIi naprawić, naped nadaI się zacina i poziomo i pionowo, trzeba mu pomagać ręcznie tzn. kIapkę Iekko podniesc ew/ w Iewo popchnać tak aby coś zaczęIo warczeć w dysku wtedy się otwiera. Da się to jakoś naprawic? czy Iepiej dać im to niech poprawiają bo nawet mi opIombowaIi konsoIe.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Największy banał i minuta roboty - umyć gumkę odpowiedzialną za wysuwanie tacki. W ekstremalnym przypadku ja wymienić - kosz 1zl.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom