1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerabianie konsoli a problemy z tym związane - pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krakow2000, Lipiec 7, 2011.

1. krakow2000

krakow2000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam
    Aktualnie mam konsolę w wersji SLIM i nie mam zamiaru jej przerabiać aczkolwiek nurtuje mnie coś... konkretnie...
    Wiadomo, że przeróbki niosą za sobą "problemy" np. banan na Xlive ale czy konsole przerobione np. częściej mają problemy z ROD-em czy inne jakie występują problemy przy Xklockach. Czy może np. taka sama awaryjność systemu/konsoli jest przy przerobionych i nie przerobionych konsolach (myślę tu o LT+ przeróbce). Wiem, że są JASPER które lepiej działają ale mi głównie chodzi o przeróbkę.
    Sam miałem przerobionego Xklocka jedynkę (nie wiem jak przerobiona bo taką kupiłem) ale konsola ma już za sobą... duuuużo lat... potem leżała ponad rok nie używana ale ciągle działa i nie ma z nią problemów (kontroler 2x zmieniałem) tak więc ciekawi mnie jak sprawa z przeróbkami i awaryjnością X360 wygląda.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Jedno nie ma nic wspólnego z drugim.
    To jest ingerencja tylko w firmware napędu i nic więcej.
    No chyba , że brać pod uwagę większą ilość przegranych godzin na przerobionej konsoli , bo masz więcej gier ;-).

4. Y2J

Y2J Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Na lt+ cb nie zbanują na xLive

Wczytywanie...

Poleć forum