1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerabianie konsoli - pytania od niewtajemniczonego

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez blu, Grudzień 26, 2013.

1. blu

blu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Koszalin
    Witam forumowiczów!
    Jestem tu nowy. Planuję kupić sobie X'a. Tak, wiem, że ta generacja konsol się kończy. Niestety, nie jestem na tyle zamożną osobą, by kupować gry, zwłaszcza w takich cenach (100-200zł). W związku z tym mam do was dwa pytania:
    1. Czy XBOX kupiony powiedzmy w Avansie czy Saturnie będzie można przerobić w jakikolwiek sposób? Liczę się z utratą gwarancji.
    2. Ile taka przeróbka kosztuje?

Wraz z rozwojem tematu będę pytał o moje wątpliwości. Pozdrawiam.

blu

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    150-250 zl zalezy co kupisz i jaka ma byc przeprowadzona modyfikacja

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2

4. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Poszukaj w dziale giełda na 100% coś ciekawego znajdziesz. Są tu na forum sprzedawcy którzy gotowca Ci przygotują.

5. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak ale czym nowszy tym droższe odblokowanie, skoro deficyt z $ to lepiej kupić używaną bo i tak gwarancje stracisz to cie wyniesie ~500zł
    Są 2 możliwości (oczywiscie jest więcej ale tylko te 2 się liczą) RGH i LT w pierwszej drogo zapłacisz i pozbawi się gry po sieci ale nie nagrywasz płyt choc wybulisz na rgh 300zł + dysk 200 za 500GB, druga sam ja wykonasz albo zapłacisz 40zł ale musisz nagrywać płyty i potrzebujesz do wydanych od roku wstecz gier specjalna nagrywarkę ~180zl

Używane gry nie pisz że są drogie bo gta5 już po 130zł chodzi a normalne ceny to 50zł za lepszą (czyt popularniejsza) grę.

Ja bym się zastanowił na twoim miejscu nad rgh albo używki ;)

6. blu

blu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Koszalin
    W sumie gra w sieci mnie za bardzo nie interesuje, jakoś nie odczuwam specjalnej potrzeby.
    Gdyby to ode mnie zależało to brałbym używkę, ale że do zakupu dokłada się ojciec, który nie toleruje rzeczy używanych (cytuję - bo napęd będzie zniszczony).
    Czytając wątki w necie wiem tyle, że LT można przerobić tylko, gdy konsola jest wyprodukowana przed jakimś terminem. W związku z tym mam jeszcze jedno pytanie, mam nadzieję, że ktoś będzie wiedział - Kiedy wyprodukowane zostały konsole, które są obecnie sprzedawane?
    Pozdrawiam.

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    2013 rok sa prodykcje. Da sie je przerobic i na ltu i na rgh

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...