1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerabianie konsoli samemu :D?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez PatrixOK, Wrzesień 20, 2009.

1. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam! Chciałbym przerobic konsole XBOX 360. Chętnie dal bym ja do jakiegos serwisu ale nie jest to mozliwe poniewaz mieszkam w norwegii... a w tym kraju jest niemozliwe przerobienie konsoli. Chiałbym wgrac oprogramowanie IEXTREME 1.6. Potrzebuje tylko pomocy ludzi ktorzy to robia na codzien, lub ktorzy to juz zrobili. Napiszcie najpierw czego potrzebuje ;) bo chyba narazie to jest najwazniejsze.

POZDRO!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Zero

Zero Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    chyba sa juz tematy o tym

4. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    Zawsze mozesz wyslac naped nawet z Norwegii ;)

5. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zero to ja bardzo bym prosil o link bo sam znalezdz nie moge... a co do wyslania napedu to chyba nie wytrzymam jakis miesiac bez konsoli ;)

6. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  7. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    o w morde:D ja całe bergen obszukalem... HAHA chlopie uratowales mi zycie :D DZieki :p a tym ostatnim to ty wyslales ta konsolke? czy zaniosles?

8. igorro

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Zaniosłem bo mieszkam w Oslo ale od tego pierwszego kupowałem PSP i też było wszystko ok.

9. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no wlasnie ja do oslo mam jakies 600 km... i napisalem do faceta SMS on odrazu napisal (mam nadzieje ze go nie obudzilem ;p) ze nie jest mozliwe wyslanie XBOXA. A z tymi drugimi lepiej nie ryzykowac. Chyba raczej zostane przy przerobce samemu xboxa. w sumie to juz stoi rozkrecony... tylko jedna rzecz mnie gnebi... ten kabel SATA. Ja go musze kupic czy on jest w xbox i podlaczam go gdzies tam tylko?

10. igorro

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Musisz kupić kabel sata. Jak coś to ten pierwszy tak jak pisałem też jest spoko.

11. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Aha i slyszalem jeszcze ze jest jakis Lite-ON w wersji 2 i ze go nie da sie przerobic... da sie jakos sprawdzic w jakiej ja mam wersji?

12. igorro

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Już go się da przerobić

13. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ok mam Lite-ON w wersji 1 ;p konsola z lutego a lite-on 2 jest dopiero wprowadzany od maja jak sie nie myle :D I jeszcze takie glupie pytanie... czy jest mozliwosc zwalenia konsoli tak ze nie da rady juz jej naprawic :D? bo w sumie przerabiam konsole zeby zdobyc nowe doswiadczenie... bo i tak nie bede na niej gral bo to konsola mojego brata... (ja mam drugiego x'a) brat o tym nie wie i jezeli wszystko pojdzie ok to sie nie dowie.

14. igorro

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jest ale trudno to zrobić:D

15. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To dobrze... jutro zaczynam robote... jak cos to bede pisal ;p Pozdro!

16. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Już się da przerobic

17. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dobra Xbox caly rozlozony :) I napotkalem problem... nie wiem gdzie mam wlozyc ten kabel SATA, podlaczylem go do dysku konsoli a potem :)? I jeszcze on mowi w tym poradniku o jakims kontrolerze COM. Co to za kabel:D kupic trzeba czy co? I jeszcze z tymi igłami... on mowi tez zeby wlozyc igly do tego controlera COM... moje pytanie po co??te igly musza byc ze soba jakos kablem polaczone czy jak? czy porpostu je wlozyc tam gdzie on kazal? Jak co to link do filmiku http://www.youtube.com/watch?v=yeMWNoMWWis&NR=1 o tym kontrolerze COM i iglach mowi gdzies w 1:30- 2:30

Wczytywanie...

Poleć forum